Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Tényleg kényelmetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg kényelmetlen a puncinyalás, ha a nő háton fekszik az ágy közepén és úgy csináljátok? Ezt mondta nekem ma a partnerem, és hogy inkább máshogy csinálná.

Figyelt kérdés
júl. 23. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Kényelmetlen
Nem kényelmetlen
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem egyáltalán.

Hogyan csinálná?

júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én legutóbb úgy nyaltam ki a nőt, hogy az íróasztalára ültettem én meg előtte térdeltem és begörcsölt a lábam.

Na az kényelmetlen volt

júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha én rosszul viselkedtem akkor kukoricán térgyepelve kell előtte kedvére tennem és olyankor a dugás is elmarad.
júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A partnered egy béna kisfiú, ffival kezdj...
júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha felemeled a lábaidat a vállára, illetve mehet a párna a fenék alá, akkor nem kényelmetlen, különben rossz a szög.
júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem árt egy párnát rakni a fenék alá, könyebb hozzáférni.
júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de én is jobban szeretem a párnás megoldást.
júl. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy a nyaknak kényelmetlen.
júl. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nőként azt tudom elképzelni, hogy nagyon kitörik a nyaka. Meg gondolom gyenge az izomzata, és kényelmetlen percekig úgy tartania a fejét. Ha amúgy kinyal más pózban, akkor nincs a sráccal gond, csak neki ilyen az anatómiája.
júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nyakból tud kényelmetlen lenni a szög miatt. Nem lehetetlen úgy se, de ha kerül egy párna a fenék alá akkor sokkal kényelmesebb.
júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!