Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Salátás puncijú lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salátás puncijú lányok, akiknek nagyon kilóg a kisajka. Mennyire szokott zavarni titeket a bugyiba ha epp nem ugy van a bugyiba ahogy kenyelmes?

Figyelt kérdés

#kényelmetlenség #Logos ajkak
jún. 5. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire
jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire.:) Szerintem férfi lehetsz, és azt várod, hogy olyanokat írjunk, hogy “uuu, totálisan felizgulok attól ahogy dörzsöl a bugyi”, vagy hogy “sétálok az utcán, és csak arra tudok gondolni, hogy mennyire zavar a kilógó kisajkam”🤣🙈
jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Uszni járok ott szokot zavarni , néha biciklizésnél
jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg biciklizeskor tud zavaró lenni.
jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Engem edzés közben a lábtolónál, guggolós gyakorlatok, ilyesmi, de nem olyan vészes…
jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok es abbol indultam ki h a zacsi is zavaro a gyatyaba ha rossz helyen van nem az izgulos resz miatt kerdeztem hanem a kellemetlen miatt
jún. 5. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
2: Inkább csak azt szeretnénk olvasni, látni, hogy a csajok állandóan érzéki szexi mozdulatokkal a puncijukat igazgatják.
jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Fujj salata...🤮
jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavar,viszont azért érzem.
jún. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
mindenestre az biztos hogy sokkal szexibbek a nagy ajkak.
jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!