Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon naív, és romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon naív, és romantikus vágy?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném kipróbálni egyszer, hogy csak én vagyok kényeztetve.

Leginkább az izgatna, hogy ő terpeszben ül, én beülök lába közé, és csak velem foglalkozik élvezésig. Kézzel izgatja a csiklóm, a másik pedig szabad, simogatja a cicimet, stb, közben csókolózunk, és ott a karjaiban elélvezek.

Mert nyalásnál veri magának, aztán már berakná, vagy 69 van, és bennem akar elélvezni. Vagy szex közben én izgatom magam, és akkor is általában én akkor élvezek el, mikor ő már elment, kivette. Szóval egy ilyen intim dolog nagyon izgatna. Persze utána lenne szopás, szex, stb, csak így az előjáték részeként. 😅 Férfiak, ti ilyet, csak úgy alkalmi jelleggel, megtennétek?

Mikor mondtam neki, csak húzta a száját, hogy hát lehet, meg ilyenek, szóval nem tudom mi lesz. 22L



júl. 23. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi különös nincs, úgy izgatni simogatni valakit ahogy az szeretné.
júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Reális a vágyad. Keress ehhez megfelelő partnert!
júl. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ezt barmikor megtette nekem 10 ev utan is.
júl. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mr.Joe 093 ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolatban ez alap :D én szerettem ilyent játszani ;) amugy alkalmiban is megtenném igen. Főleg ha a partner jelzi
júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális vágy, csak ez a kisfiú egy önző kis pts!
júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerelmes ember ezt kérés nélkül is megteszi, és legalább annyira élvezi, mintha ő lenne kényeztetve. A te pasid meg húzza a száját...

De ne sajnáld, ha így áll hozzá, úgysem lenne olyan élmény, mint amire számítasz.

Majd ha találsz valakit, akivel kölcsönös érzelmek kötnek össze, akkor teljesül ez a vágyad.

júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én imádok kényeztetni akár egyoldalúan is. Kifejezetten ezért vettem jó pár játékszert is, hogy legyen változatosság is. :D
júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi jelleggel és rendszeresen is megtenném.
júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vágy, örülnék is ha a barátnőm ilyet kérne.
júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!