Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon naív, és romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon naív, és romantikus vágy?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném kipróbálni egyszer, hogy csak én vagyok kényeztetve.

Leginkább az izgatna, hogy ő terpeszben ül, én beülök lába közé, és csak velem foglalkozik élvezésig. Kézzel izgatja a csiklóm, a másik pedig szabad, simogatja a cicimet, stb, közben csókolózunk, és ott a karjaiban elélvezek.

Mert nyalásnál veri magának, aztán már berakná, vagy 69 van, és bennem akar elélvezni. Vagy szex közben én izgatom magam, és akkor is általában én akkor élvezek el, mikor ő már elment, kivette. Szóval egy ilyen intim dolog nagyon izgatna. Persze utána lenne szopás, szex, stb, csak így az előjáték részeként. 😅 Férfiak, ti ilyet, csak úgy alkalmi jelleggel, megtennétek?

Mikor mondtam neki, csak húzta a száját, hogy hát lehet, meg ilyenek, szóval nem tudom mi lesz. 22L



júl. 23. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális amire vágysz. Ettől még az aktus lehet vad mert romantikusan kezditek. A férfinek elég egy szép női test látványa és már áll. A nőnek az agyát is és lelkét is kell izgatni és akkor kinyilik mint egy gyönyörű virág.
júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én szex elött simogatom a testét, szopom a melleit és élvezésig nyalok. Akár többször is. Majd csak utána következik a dugás. F.
júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Érett pasikkal próbálkozzál!
júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

3.


Egyetértek, ez így eléggé tré. Én is évekig turtem, még nyalást sem kaptam.


Menekülj, amíg tudsz.

júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális a vágyad!
júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Nálam a legtöbb előjáték ilyen

Nincs annál jobb érzés mikor ölemben a csaj már attól remeg ahogy kényeztetem. Engem ez indít be a nyalás előtt, amikor nedves a lány pedig még csak a kezeim jártak alatta

júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

"A férfinek elég egy szép női test látványa és már áll."

Ez csak azokra igaz, akik ritkán látnak nőt. Ha együtt élsz egy nővel, kábé egész nap szünet nélkül állhatna a farkad, főleg a nyári napokon.

júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne tennén meg? Nekem is jól esne, ha csak én lennék kényeztetve néha, akkor a másik félnek miért ne esne jól?!?

42F

júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy nagy 0, keress egy igazi férfit!!
júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj... A szexuális kultúra hiánya. Sajnos ez mindig is így volt, persze vannak kivételek, de nagyon gyakori, hogy az ember ilyen szexuálisan éretlen egyedekkel fut össze.


Semmi különleges nincs a vágyadban. Úgy értem, simán teljesíthető. Nem egy férfi csinálta így nekem, sokaknak tetszik, hogy a nő êlvezi.


Ez meg húzza a száját... Keress magadnak valami érettebb embert.

júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!