Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám megcsalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megcsalni a férjem úgy, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Egy barátja múltkor egy baráti sütögetésem rám hajtott. Kettesben voltunk a konyhában, magához húzott, belemarkolt a seggembe, éreztem a merev farkát, és megcsókolt. Ha eszembe jut nedves leszek tőle. Azóta ilyen eltűnő üzeneteket küldözgetünk messengeren. Általában csak meztelen képeket, vagy önkielégítős videókat.

júl. 23. 18:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
4%
B.d.s r.b.n.!!!A p.sz.u.a. vonne el!!!
júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. "Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik".

Márpedig minden titokra fény derül előbb-utóbb, amiről egy embertől több tud, az meg már nem is titok.

Az "eltűnő üzenetek" pedig egy képernyőfotóval/képernyőrögzítőv l bármikor megőrizhetőek későbbre...;)

júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegyuk félre mit gondolok a megcsalásrol személyesen. De az o barátjával csinálni tényleg joval nagyobb riziko, mint egy harmadik féllel. Leissza magát, hamarabb elszolja magát. Szesz se kell, egy idegen akit nem lát, nem ismer, sokkal biztonságosabb ember ilyenre.
júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%

1 női néven írod be a telefonszámát és mindent átálítsz a telefonon h nőnek tünjön

2 megbeszéltek jeleket telefonon pl nem tudok beszélni= "brága pannikán mit csinált megint a férjed"

3 Csak akkor találkoztok mikor elvileg valahol vagy edzés melóhely stb ...

4 Vigyáztok a ruhátokra folt igazítás stb

5 kocsira figyeltek nem láthatják továbbá abban a cucokra minden ugyanott legyen ha végezetzetek kacatokat pakolsz az anyós ülésre a a mitfáref lábrészhez olyant amire ha rálépnek látszik de olyant teszel ada amire még nem lépet rá.

Ha ezeket betartod nem buksz le .

júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%
24 es meser vagy 😁😉ez igen.Nekem meg vki azt javasolta hogy másik névre vegyél telefont azon tartod a kapcsolatot a.pasival.Szintén hasznos mert arról a telorol nem tud a férj!
júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi sok retket....

Aztán csodálkoztok, ha általánosítva vannak a nők, meg nincs bizalom....

júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%
26. Miért? A férfiak talán nem ezt csinálják, ha félrelépnek? (42 F)
júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

#27

Te talán igen.

Én épp válófélben vagyok, 22 év kapcsolat, 19 év házasság után, a legelső partneremmel.

Nem mindenki akkora sz.rházi...

38/f 26os hsz

júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

26,28#

Nagyon sajnálom. Hűtlenség miatt történik a válás?

Én nő vagyok, tavaly voltunk a férjemmel 30 éve együtt, ebből 27 ev házasság, megcsalt, megbánta, megtesz mindent, hogy megbocsássak, maradni szeretne velem. De én nem tudom mit tegyek, egyrészt mert tényleg szeretem, ezek után is, másrészt harminc év nagyon sok idő ! Ja és nálunk is mindkettőnknek első komoly kapcsolat volt.

Te el tudtad engedni a párod, vagy Ő akart menni?

júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#29

Nálunk 3 éve történt félrelépés, mint kiderült, rendszeres viszony volt. Én nem tudok és nem is akarok neki megbocsátani. Azóta, 3 éve úgy élünk mint lakótársak, mindenmentesen.

Fél év múlva lejár a CSOK miatt megszabott 10 éves időszak, aztán hivatalosan is elválhatok

júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!