Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban extrém perverz dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batragramzadarma kérdése:

Valóban extrém perverz dolgot kértem?

Figyelt kérdés

A napokban a jó időre való tekintettel párommal sétáltam éjjel a Tisza parton és megkértem hogy kényeztessen ott orálisan mert fel voltam spanolva.Természetesen a viszonzás sem maradt volna el.Az orális sex ellen semmi kifogása a négy fal között de ott a parton ezt ő extrémnek és perverznek érezte és ennek másnap hangot is adott és cseppet összekaptunk.

Engem ott akkor ez a dolog nagyon felizgatott ezért kértem tőle.

Lányok,asszonyok ti hogy látjátok ezt a dolgot valóban extrém perverz dolgot kértem tőle azzal hogy a szabadban szerettem volna?57F



júl. 23. 06:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha senki se lát simán.

52N

júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem nevezném perverznek, de nyílvános helyen én sem csinálok semmit a párommal, pedig korban fiatalabbak vagyunk. Nekem ez privát dolog. Nem vagyok prűd, de nekem ez nem egy intim hely. Lehet a párod is így van vele.
júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Ebben semmi extrém perverz nincs. Sőt, sokkal izgatóbb nyilvános helyen, mint a 4 fal közt. N
júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a párodtól függ.


Nekem volt olyan párom akit sokkal jobban izgatott a szabadban csinálni mint otthon.


Kb mindig rá tudtam venni, sőt volt, hogy ő akarta.


Viszont volt olyan is aki ezt nem szereti. El kell fogadni vagy keresni olyat aki azt szereti amit te.

júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem extrém kérdés, nekem több csajom is megcsinálta, de egy sem akart viszonzást, a nők nem szívesen nyalatják magukat ilyen nyilvános helyen, mond neki, hogy csak szopnia kell, nyalatást későbbre hagyhatja.
júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon sokszor lepattintott a párom Bp-en a városligetben éjszaja, de még a régi ligetben, amikor még el lehetett bújni.

Volt, hogy nyáron kis ruhában volt, én félrehúztam a rövid gatyómat, és mindenki azt hitte, hogy csak az ölemben ül. 😄😁

Most, hogy újjáépítették, már nem lehet.

Nehéz, szinte lehetetlen csak úgy elbújni.

júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem perverz.. simán megcsináltam volna..27N
júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Izgi, és csináltuk már sokszor.
aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Látom megoszlanak a vélemények de ez igy helyes mert nem vagyunk egyformák.Van aki elitél ez miatt és van akinek simán belefér.

Ha tőlem ezt kérné a párom egy romantikus séta alkalmával én simán megtenném neki mert szereti ha a lábfeje a vállamon nyugszik és én kedvemre nyalakodhatok.Ebben szerintem az az izgató hogy esetleg meglátják az embert bár éjjel viszonylag kevesen sétálnak.Persze én sem szeretném hogy meglássanak főleg nem egy gyermek.

Mellesleg a napokban voltam Dunaújvárosban és fényes nappal a Dunától nem messze fényes nappal egy tisztáson szeretkezett egy pár.Igaz vagy ötven méterre voltam tőlük de az ütemes mozgást nem lehetett gumimatrac pumpálásnak nézni.

Én azért ilyesmit nem kérnék senkitől nappal.

Többségben vannak akik elfogadják és azt mondják nem volt semmi perverzitás a kérésemben.Köszönöm mindenkinek a hozzászólást ezek után nincs lelkiismeret furdalásom!57F

aug. 19. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!