Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban extrém perverz dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batragramzadarma kérdése:

Valóban extrém perverz dolgot kértem?

Figyelt kérdés

A napokban a jó időre való tekintettel párommal sétáltam éjjel a Tisza parton és megkértem hogy kényeztessen ott orálisan mert fel voltam spanolva.Természetesen a viszonzás sem maradt volna el.Az orális sex ellen semmi kifogása a négy fal között de ott a parton ezt ő extrémnek és perverznek érezte és ennek másnap hangot is adott és cseppet összekaptunk.

Engem ott akkor ez a dolog nagyon felizgatott ezért kértem tőle.

Lányok,asszonyok ti hogy látjátok ezt a dolgot valóban extrém perverz dolgot kértem tőle azzal hogy a szabadban szerettem volna?57F



júl. 23. 06:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
ha nem látja senki... nekem simán belefér
júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Antiszociális lény ***** válasza:
89%
Látszólag számára egy olyan dolgot kértél. Innentől kezdve mindegy, hogy más számára ez extrémen perverz vagy sem.
júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem belefér 29 n
júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
A Tiszára nagy általánosságban nem túl jellemző, hogy simán lehet sétálgatni a partján egy romi éjszakan, kivéve a lakott részeket. Szolnok belvárosában én se szoptam volna...
júl. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

ugyan ezt akartam írni, mint 4...

Hogy a Tisza part pont nem arról híres, hogy sétálgatni lehet a partján. Így számomra is fura ez a szitu.


De amúgy én sem tettem volna meg, holott otthon igen.

júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Idióta vagy, mert mivan ha látják főleg meg gyerekek.

Ne légy már ennyire állatias ösztönnel megáldva.

Az ember azért emelkedett ki az állati sorból hogy tud parancsolni az érzéseinek és az ösztöneinek.

júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

6 - " mert mivan ha látják főleg meg gyerekek." - Éjjel a Tisza-parton a gyerekek... aha...

Különben igazad van!

Inkább nézze a gyerek a horror bélfolyatós baromságokat mint egy szopást, elvégre a gyilkosság az tesz boldoggá, nem a szex...

júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Pedig jó dolog a természetben szexelni, az is izgalmas, hogy le lehet bukni
júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mantis religiosa ***** válasza:
66%
Gyökér a faszi. Magamtól hoztam volna fel a témát, kérni sem kellett volna. 🤩
júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nem Tisza hanem Duna de ha a partján vagyunk és elég privát nekem kérnem sem kell.
júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!