Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szerintetek ez tulzás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez tulzás?

Figyelt kérdés
Képes vagyok minden wczés után megmosni a farkamat, feltéve ha otthon vagyok. De a nedves törlőkendő is alap ha pl piszoárba vizelek. Nem szeretném, hogy büdösödjön és nedves legyen a farkam ezért rengetegszer mosom, haverok szerint ez túlzás és nem kéne minden pisilés után nagymosást rendezni.

júl. 21. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként azt mondom, hogy bárcsak minden férfi ilyen lenne ebben a témában, mint te. Olyan okádék igénytelen tud lenni sok pasi a farkára, hogy az hihetetlen. Nem tudom, hogy miért tartják bzisnak, ha valaki igényes.
júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

#1

Sok farkat néztél már meg közelről?

júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antiszociális lény ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem. Jobb, mintha hagynád azt, hogy büdös legyen.
júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Igen, azért ez túlzás. Kivéve ha fitymaszűküketes vagy.


Én csak napi egy fürdést és kakilás utáni zuhanyzást alkalmazok. Akkor már nyilván hátrahúzom a bőrt, és ott is megmosom pedig nincs partnerem.


De igen, te már túltolod a biciklit

júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Itthon én is minden pisálás után megmosom, és van is neki, direkt külön erre a célra fenntartott, csak általam és csak erre használt kis törölközőm külön felakasztva.

Ha nem itthon vagyok, akkor igyekszem wc-be pisálni, és utána wc papírral megtörölni, ha van rá lehetőség, mosdókagylónál lelöttyinteni - persze nyilván nem publikus budikban, mert ott ezt azért nyilván kihagyom... :D

Azt meg pont leszarom, ki mit gondol.

Szerintem ez a higiénia a részemről alap, más véleménye meg nem érdekel. A vélemény az amúgy is olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.

(Bár ma már ezt nem lehet sajnos ennyire határozottan kijelenteni azért, mert eléggé elferdült már a mai világ, és sokan kíváncsiak mindenki segglyukára, de a véleményére attól még nem!)

júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezel egy bőrgyógyászt azt fogja mondani, hogy a nedves vacakkal többet ártasz mint használsz, tele van mindenféle kőolajszármazékkal.
júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Én megértelek. Nemhiszem hogy túlzás lenne. Otthon könnyebben kivitelezhető, mint pl. munkahelyen/suliban.
júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 akkor ne kérdezd, csak szimplán ne használd! ;)

A budipapír olcsóbb is, és környezetbarátabb is!

júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Semmi gond nincs ezzel, csak rád tartozik. Mondjuk a legtöbben azért nem kerítenek ekkora feneket neki.

Nekem a feleségem csodálkozott, mikor megtudta, hogy nem szoktam megtörölni a farkam minden pisálás után.

júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális ez.Bár mondjuk mosni elég vízzel is, nem kell mindig kemikáliákkal.

Én minden nagy wc után mosom meg magam, pisi után nem.Munkahelyen szintén nedves törlőkendő.

Amúgy én nő vagyok.

júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!