Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy ffi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy ffi nem szereti az orális kényeztetést kapni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vagyok együtt egy férfival, már volt szex is. Már az elején utaltam rá, hogy szeretném orálisan is kényeztetni, de nem igazán vevő rá. Én szeretem és szeretném is csinálni, meg bebarangolni a számmal a testét, engem az nagyon felizgat, igazából falnám, de neki a behatolás adja az élvezetet. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi okozza ezt? Gátlásos, rossz emlékek, vagy eddig nem volt ilyenben része, vagy csak egyszerűen egy gyors menettel le akarja tudni az egészet, és nem is kíván igazán? Egy kicsit ez aláássa az önbizalmam.
júl. 21. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
10es Lehet dominancia de lehet csak annyi, hogy az illető nagyon szereti, élvezi a szexet és a kényeztetést oda vissza. Hiszen az egész erről szól, izgatni és élveztetni a partnert. N
júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi koze a dominanciahoz.

Egyszeruen mas az igeny mas a szexualis kultura mas az ami izgatja.


Volt pasi aki kutyaba mindig kokemeny volt hosszan birta. Mas pozban puhabb volt es hamar elment. Fene se ertettem. Igy mindig a vege kutyaban volt.

júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
A szophatnék valami evolúciós berögződés lehet. Nem, nem kell szopnod, a partnerem vagy. Nem vagy már te kislány.
júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Van ilyen.


Attól, hogy valaki férfi még nem kell automatikusan szeretnie a szopást, mert ez tejredt el a társdalomban, hogy azért a férfiak bármire képesek a nők meg nem szeretik stb..

júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tehát van ilyen, nem is rugózok ezen akkor. Ezer más formája van még az örömszerzésnek.
júl. 21. 13:25
 16/20 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban szeretek nyalni. Nem az hogy nem jó a szopás de kifejezetten nem igénylem


47/F

júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orálfüggő. Elvagyok nélküle. 51 F
júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ellenni szopatás nélkül.
aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik exem ilyen volt. Sőőőt, maszturbálni se maszturbált soha. Fura dolgok vannak.
aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!