Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy ffi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy ffi nem szereti az orális kényeztetést kapni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vagyok együtt egy férfival, már volt szex is. Már az elején utaltam rá, hogy szeretném orálisan is kényeztetni, de nem igazán vevő rá. Én szeretem és szeretném is csinálni, meg bebarangolni a számmal a testét, engem az nagyon felizgat, igazából falnám, de neki a behatolás adja az élvezetet. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi okozza ezt? Gátlásos, rossz emlékek, vagy eddig nem volt ilyenben része, vagy csak egyszerűen egy gyors menettel le akarja tudni az egészet, és nem is kíván igazán? Egy kicsit ez aláássa az önbizalmam.
júl. 21. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem veled van a hiba.

Én 38F vagyok és én sem igénylem annyira az orált, pedig nincs kül. oka.

júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy barátom gimiben aki nem szerette. Nyalni imádott, a szex is jó volt vele, de a szopás nem izgatta.

Mások vagyunk, előfordul, hogy az orális szex nem izgat fel valakik. Nőben is ismerek ilyet.

Téged szokott orálisan kényeztetni?

júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Van ilyen nyomoronc, nem érdemel nőt.
júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

El nem tudnám képzeli a szexet orál nélkül. 😊😊

Nekem fontos.

Imádom.

júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 Ha megkérem, akkor igen.
júl. 21. 10:17
 6/20 A kérdező kommentje:
#1 Akkor ne is erőltessem, ugye?
júl. 21. 10:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen persze
júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kiábránditó, ha a hercegnőm szájába raknám.
júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Pedig a hercegnőd lehet imádná.
júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Micsoda végletek! Van akiben egy világ omlana össze, ha meglátná a saját farkát a hercegnője szájában, van akinek meg szakító ok, ha nincs orál. Valami pszichomókus biztos tudná, mi van e mögött, gondolom a dominanciához, vagy ilyesmihez van köze.
júl. 21. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!