Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokat tudtok javasoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokat tudtok javasolni duci nővel?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég nagydarab, 110 kg 165 centihez. Eddig a misszionárius, lovagló és kutyapózt szoktuk nyomni felváltva. Próbáltuk még a fordított lovaglót, de azt nem élvezi annyira, így nem erőltetem (nekem sem olyan jó, mert csak hátulról látom). A klasszikus lovaglót nagyon élvezzük mindketten, de egyre nehezebben megy neki, hamar kifárad és a térde is hamar elfárad (guggolás kizárt). Milyen pózokat tudtok javasolni ilyen esetben, figyelembe véve, hogy picit már ellaposodott az évek során a kapcsolat, és jó lenne feldobni valami újjal? Van valakinek hasonló tapasztalata?

júl. 20. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Növessz 20+cm farkat.

Örülj neki hogy egyáltalán valami van.

Exem 80-85 kg volt és alig sikerült valami...

júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Növessz 20+cm farkat."

Ja igen, hozzáteszem, méretügyileg egyáltalán nem vagyok nagyon elengedve, átlag alja úgymond. Pl kiskifli nagykifli pózt többször is próbáltuk, de nem érek oda neki rendesen.

júl. 20. 22:12
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Nincs kedve fogyni valamennyit?
júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok, és ne a fogyókúrázásra tereljétek a témát. Nekem így jön be, ahogy van, és ő is jól érzi magát.
júl. 20. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony is hasonlóan duci, nálunk a kutya a leggyakoribb, nagyon érzi, hogy kell felnyomi a popsiját.

De mi oldalról is szoktuk, vagy van, hogy leül az ágy szélére én meg elé térdelek.

júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"vagy van, hogy leül az ágy szélére én meg elé térdelek."

Ez érdekesen hangzik. És élvezetes mindkettőtöknek, nem kényelmetlen?

júl. 20. 22:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényelmetlen, mert neki csak ülni kell én meg teszek egy párnát a térdem alá. Ilyenkor jól ki is tudom nyalni előtte, nagyon élvezetes mindkettőnknek. Persze megfelelő magasságú ágy kell hozzá, de az nálunk megvan.
júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

1. Akkor béna vagy és kicsi is. Amikor annyi voltam is ment velem minden, most vagyok 69-70 körül. Ugyanolyan minden.


Mondjuk párom farka eléggé hosszú és vastag is, neki könnyű dolga van, plusz nem nyomi.😄😄😄

júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

“Nem kényelmetlen, mert neki csak ülni kell én meg teszek egy párnát a térdem alá.”

Köszi a tippet, kifogjuk próbálni. Nálunk lesz egy olyan gond szerintem ezzel, hogy mivel nagy a hasa, lelóg neki, és nem fogok tudni odaférni. De ha hátradől, szerintem menni fog.

júl. 21. 07:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Jaj elnézést, azt nem olvastam el hogy a csajszi azért bőven az én súlyom felett van.


Akkor nem szóltam!

júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!