Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai 18-23 éves csajoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-23 éves csajoknál már alap a szájba vagy arcra élvezés?

Figyelt kérdés

Szájba élvezés során természetesen lenyelelik a spermát.


Nekem az a tapasztalatom, hogy ennél a generációnál ez már teljesen természetes, sőt a legtöbb csaj mondhatni kötelezőnek gondolja.


Korombeliek (30 vagyok) csak szoptak meg punciba engedték az élvezést.


Jó pár fiatalabb nő már megkörnyékezett, és simán nyelték, igazából ők kérték így.


júl. 20. 14:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De ez a korosztály mintha saját maga kérné, akarná ezt. Vagy csak én fogtam ki ilyeneket közülük?
júl. 20. 17:08
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszik ez a normális. Viszont az ebben a korosztályban lévő pasik is ezt veszik természetesnek, és meglepődnek ha máshova is élvezhetnek. Az hogy punciba, az meg valami nagyon extra. Legalábbis ahogy én vettem észre azoknál akikkel szexeltem.

(10-es válaszoló)

júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora egy alaptalan általánosítás ez a kérdés, bezzeg a mai fiatalok... A barátnőm 34 éves, és már a legelejétől teljesen alap, hogy mehet szájba, és le is nyeli. Hogy miért? Mert imádja az ízét, őt is izgatja, hogy a szájában megyek el, és tiszta, nem kell takarítani utána. Szedett fogamzásgátlót jó ideig, de mégsem erőltettük a punciba élvezést, mert nekem nem jó érzés, és neki is kellemetlen, hogy utána fél órát folyik belőle. Emellett a melleire is szoktam élvezni, mert gyönyörű nagyok neki, és imádom beteríteni, őt pedig izgatja, hogy engem mennyire beindít.

De volt pl 36 éves (most bőven 40 felett van már) szexpartnerem is, ő pl az arcára kérte, imádtam.

Amúgy pedig teljesen általános az, hogy a végén szájba megy, arcra, vagy cicire, a 30-40 éves korosztálynál is, nem ördögtől való dolog ez. Látványosabb, változatosabb.

júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

13

Általános neked a….

Mert olyan közeg vesz körül ahol értéktelen, nulla értékrendű sz.r egoista emberek akiknek minden a külsőségek. Be ne magyarázza már nekem valaki, hogy a nők ekkora százaléka lenyeli, itt okoskodnak szexuális témakörbe naponta már önmagában ez is beteg.

júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok,csak a szemembe és a hajamba nem mehet.Amugy bárhova,és én szeretem lenyelni.Nem kor függő.
júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Blaise83 ***** válasza:
20%

15


Akkor tartsd a füled!

júl. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

14

Attól, hogy neked senki sem akarta lenyelni… :)

júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16-os téged is öröm lehet b@szni.Férfi lennék a f@szom nem adnám a kezedbe.
júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Blaise83 ***** válasza:
18 max apádnál próbálkozzál ilyenekkel
júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok de amikor 18 voltam is alap volt
aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!