Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai 18-23 éves csajoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-23 éves csajoknál már alap a szájba vagy arcra élvezés?

Figyelt kérdés

Szájba élvezés során természetesen lenyelelik a spermát.


Nekem az a tapasztalatom, hogy ennél a generációnál ez már teljesen természetes, sőt a legtöbb csaj mondhatni kötelezőnek gondolja.


Korombeliek (30 vagyok) csak szoptak meg punciba engedték az élvezést.


Jó pár fiatalabb nő már megkörnyékezett, és simán nyelték, igazából ők kérték így.


júl. 20. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a végbélbe élvezés az alap. 21L
júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nálam nem. 22/L.
júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Én már idősebb vagyok 30, de nálam mindig alap volt ha a számba élvez a párom lenyelem. Nekem ez a természetes meg fura lenne köpködni.
júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Blaise83 ***** válasza:
25%
Ha egy nőt nem hoz lázba a sperma íze az nálam rakás sz@r xexuális téren, nem is nő, egyenértékű egy férfival (azaz sex kizárva). Ez olyan hogy akkor én se nyalom ki a pillangóját mert a nedve a szamba jut… akit ez nem izgat fel az számomra elmebeteg es teljesen más hullamhosszon vagyunk, közünk nincs egymáshoz…
júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Már 16 alatt is nyelik 🤣
júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Szájba szeretem kapmi, nem ertem ezzel mi a baj
júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, és mindig alap volt ez nálam.
júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Lányok körületek hányan láttak horizontális mozgású kompresszort? Ennyi értelme van itt a kérdésednek, hogy mindenki lenyeli-e. Persze ez a 10db szakadt rib.nc aki itt írogat naponta azok igen. A normálisabb nő a spermától alapból undorodik nem fogják még azt sem hagyni, hogy a szájába élvezz még akkor sem ha szó szerint egy boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek. Gyanítom, hogy 100 aktív felhasználóból ezen a 10 előbb említett említésre sem méltó nőszemélyen kívül van még 75 homokos 5 családapa akire otthon rá sem néznek és a maradék 10 frusztrált kis kukacos fiúcska aki rinyál minden második kérdésével a mérete miatt.
júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
8 te hülye vagy nagyon
júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, de nálam alap a szájba/arcra élvezés. Mellre hasra popsira punciba is mehet. Oda élvez a partnerem ahova szeretne.
júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!