Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet azzal kezdeni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, hogy egy adott személy folyton felizgat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ha bármikor találkozom szívem szerint rávetném magam (és nyilván szinte tocsogok is tőle😅). Nem csak ilyen gondolataim vannak, emberileg is nagyon kedvelem, de egyszerűen egy pasi se (akivel szexeltem se) izgatott még fel ennyire. Csak simán beszélgetünk, és a hangja, ahogy a kezével mondjuk a megfogja a poharat, vagy szinte minden szexi.😅 A nevetéséről és hasonlókról már ne is beszéljünk.

Viszont nem túl nőies valakit randira hívni, vagy ilyenek. Az “apróbb” jeleket meg nem tudom mennyire veszi…🙃 Srácok, ti mit fogadnátok normálisan ilyen témában? Tehát nem tartanátok valakit attól könnyen kaphatónak amit csinál.😅🙈 Most együtt vagyunk Művészetek völgyén végig, szóval most meg lehetne hozzá az alkalom. Valami becsiccsentett félreérthetetlen bók, vagy nem tudom.😅 21L (előre nagyon kösziii!:))



júl. 20. 12:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
Könnyen meglehet, hogy ennek a csajnak farka van.. 🤭🤭 Hihihihahaha
júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező egy incel
júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Az aki nem veszi a jeleket, arra nem is mondok semmit!
júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ha egy lány őszintén leírja, hogy iszonyatosan beindítja egy pasi, és képes a “tocsog” szót használni, az csak magát csajnak kiadó pasi lehet?

Egy éve nem voltam senkivel, és vannak vágyaim, ez olyan durva?😄


Hogyan bizonyítsak? Szeretnétek tudni mi a kedvenc smink márkám? Vagy mi? 😆

júl. 20. 13:37
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
Ez a kategória egyébként sem arról híres, hogy pasik nőnek kiadva magukat írnak ki kérdéseket.
júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%

#14 hagyd. sokat csalódtak a szűzikék..


Elhiszem hogy vannak itt csajok, én abban nem hiszek hogy itt keresne bárki partnert közülük bármire. ahogy se sem, nyilván. :)

júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez a pasi nő, akkor engem meg Margitnak hívnak...
júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Hivd be magadhoz egy fagyira, aztán közöld vele, hogy nem fagyit fog nyalni.
júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%
18# Hanem halízű fagylaltot, egy kis majonézzel a tetején.
júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%
Majdnem minden lány, nő így fogalmaz hogy "tocsogok!
júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!