Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet azzal kezdeni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, hogy egy adott személy folyton felizgat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ha bármikor találkozom szívem szerint rávetném magam (és nyilván szinte tocsogok is tőle😅). Nem csak ilyen gondolataim vannak, emberileg is nagyon kedvelem, de egyszerűen egy pasi se (akivel szexeltem se) izgatott még fel ennyire. Csak simán beszélgetünk, és a hangja, ahogy a kezével mondjuk a megfogja a poharat, vagy szinte minden szexi.😅 A nevetéséről és hasonlókról már ne is beszéljünk.

Viszont nem túl nőies valakit randira hívni, vagy ilyenek. Az “apróbb” jeleket meg nem tudom mennyire veszi…🙃 Srácok, ti mit fogadnátok normálisan ilyen témában? Tehát nem tartanátok valakit attól könnyen kaphatónak amit csinál.😅🙈 Most együtt vagyunk Művészetek völgyén végig, szóval most meg lehetne hozzá az alkalom. Valami becsiccsentett félreérthetetlen bók, vagy nem tudom.😅 21L (előre nagyon kösziii!:))



júl. 20. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
"tocsogok"... 🙄🙄🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

#1 bocsánat ha rosszul fogalmaztam meg, de ez a szexuális kategória, itt ennél sokkal durvábbak vannak.😄

Nagyon felizgat szexuálisan is. Ez így jobb?😄

júl. 20. 12:43
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Az agyalás a tett halála..


Lépj.. különben lassan vége az egésznek.

júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
2# Árad a Duna alattad?
júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Kapd el a pasi farkát.
júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki! Nem tudom elképzelni, hogy ez zavarná
júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
Szóval fiúként a fiúk izgatnak fel téged kérdező?
júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#7 nem, dehogy. Csaj vagyok, írtam is, valamint egy pasi nehezen tud “tocsogni”, és mondjuk ez a “heteroszexualitás” kategória.


Mindenki másnak nagyon köszi!! Akkor elmondom neki, hogy tetszik.:D

júl. 20. 13:18
 9/31 anonim ***** válasza:
15%
Milyen lány az aki olyan kifejezést használ, hogy tocsog valakitől?
júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
9# Kanos és modern csajszi. 🍆💃🏻💃🏻
júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!