Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként intim gyantáztatás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként intim gyantáztatás?

Figyelt kérdés

A barátnőm kedvéért szeretném teljesen szőrteleníteni magam alul, és a gyanta praktikusabbnak tűnik, mit a borotva. Van itt olyan, aki csináltatott már hasonlót? Úgy látom online, hogy a legtöbb szalonban csak nők dolgoznak, nem ciki pasiként beállítani hozzájuk? Mi van, ha akaratlanul is merevedésem lesz közben?


Köszönöm, ha bárki tud tippeket adni ezzel kapcsolatban.



júl. 19. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A szalonokban nem szendeszűz kislányok dolgoznak, hanem profi szakemberek. Előfordulnak merevedések, de ezt szerintem megfelelően tudják kezelni. Nekem nagyon érzékeny lent az intim zónám, nagyon könnyen nedvesedem. Papírtörlővel kell megtörölnöm magam, de ez még sose okozott kellemetlenséget, mert felnőtt emberekhez járok. Illetve jó szakember 5 perc alatt végez akár egy teljes gyantával.
júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne izgulj nem sok helyen

Vállalják a férfi intim gyantát.

Ha találsz is nem a merevedéssel. Lesz gondod hanem hogy le ne tépd a karfát vagy össze ne szard magad a fájdalomtól.


Én sírtam és nevettem egyszerre

Csak a hónalj gyantától, de olyan szinten hogy tovább nem vállalta a kozmetikus.

És szakadt róllam a víz.


Nők jobban bírják.

júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár inkább csak nő vendégeim vannak de előfordult néhány férfi is és hidd el egy szakembernel egyáltalán nem gaz ha merevedesed lesz . Kellemetlen a gyantázás de az utokezeles során volt hogy merevedés lett mivel ott már inkább csak finomabb érintések vannak. (Nem szexuális jellegű ) . Ez egy normális testi válasz reakció.
júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A merevedés kockázata minden esetben fennáll. A simító mozdulatok és az, hogy megfogja, alapbó elindíthat egy természetes reakciót. Én már 15 éve járok intim koznetikushoz, mára már 10-ből 7-8 alkalommal van masszív merevedésem. Mivel eléggé megritkult, vékonyodott és puhult a szőrzetem, így még csak kellemetlennek sem nevezném a kezelést. A merevedésre visszatérve, nem mertem ezt a dolgot a kozmetikusomnak felhozni, de én azt vettem észre, hogy az ilyenkor a pénisz törzsön és a herezacskón megfeszült bőr miatt könnyebb a gyantázás.

Szóval abszolút nem ciki intimkozmetikushoz menni, mert ök profik és ebből élnek. Ha mégis fenntartásaid lennének magaddal kapcsolatban, javaslom hogy indulás előtt könnyíts magadon és akkor nem lehet baleset. 🌋🗻

aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én itthon nem igazán találkoztam olyan szalonnal ahol vállalnak férfit is. Többet felkerestem, a válasz nem volt. Sőt több olyan is volt ahol válaszra sem méltattak. Az ország másik felébe nem igazán utaznék ez miatt pedig.
szept. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös

ezzel én is így vagyok a környéken sokat megkérdeztem de sajna nem vállal csak Nőket, de hátha egyszer sikerül találni addig marad a borotva mert magamnak nem akarom.

szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!