Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet arra, hogy a sátorban szexeljünk?

Figyelt kérdés

Egy sátras helyen nyaralunk két hétig. Esténként jó lenne egy kis intimitás vele, de nem nyitott, mert azzal jön, hogy ha ő élvezi, nem tud halk lenni. Szopni hajlandó csak, de nekem ez kevés, szeretnék én is gyönyört okozni neki, de nem hagyja.

Esténként azért rendesen nyomulok rá, próbálom hangulatba hozni, de semmi. Tartja magát ahhoz, hogy ő nem szexel sátorban, mert mi van ha meghallják


júl. 18. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Itassd le! Aztán had szóljon...!
júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez amúgy milyen bosszantó hogy nincs szex egy nyaralás alatt
júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Hát igen. Attól még, hogy rendesen cumizik, az nem olyan, mintha jól megdughatnám. Ráadásul minél jobban mondja, hogy szégyenlős, annál jobban kívánom a dolgot.
júl. 18. 07:47
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Megértem. Nem hiszem, hogy a szomszédban szívesen hallgatnák, hogy visítozik meg felveri a fél tábort...

Ha dugni akartok, menjetek el egy félreeső erdei ösvenyre. Máskor meg ne csóróskodjatok sátras kempingben.

júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarja nem kell erőltetni.Mi szexeltünk a barátommal többször is sátorban,csendben kell lenni,megoldható.Volt amikor nagy vihar támadt dörgött villámlott szakadt az eső,de nem hagytuk abba.Mennyei volt,akkor lett volna gond ha a szél elviszi rólunk a sátrat. :)
júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Nem visírozik a barátnőm, csak nyögdécsel. Ő hangosnak találja sajátmagát, szerintem ha a szája elé van téve egy kéz, vagy egy párna, tuti nem hallatszana
júl. 18. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom fiatal még a csajod. Megértem, hogy nem akar hangoskodni, és így csinálni. SZep is tole, hogy nem akarja mindenkivel tudatni. Viszont majd idovel megtanulja, hogy lehet csendben is sexelni.
júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ritka hülye kérdés ez .

Először is ismernünk kellene , főleg a szexuális szokásait hogy lehessen tanácsot adni.

De ez még akkor se jelentene semmit hogy sikerül valamit is elérned.

júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
hát ez van, mi nyitottabbak vagyunk ilyen téren.. a nők picit prűdebbek. de sztem ezt jónak fogd fel. nem egy krvás csajod van és bízhatsz benne
júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltam így pont én is, mondtam neki, szopás előtt kicsit hagy járassam meg a farkam a puncijába, mondtam, csak pár lökés, abba benne volt kiskifli-nagykifli pózban.
júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!