Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki próbálta már a párjával,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbálta már a párjával, férjével együtt a DP-t (dupla behatolás) ?

Figyelt kérdés
Kíváncsiság hajt engem meg a páromat! Jöhetnek a sztorik!
júl. 16. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Semmi extra. Azóta se volt hasonló és a pasit is rég kirúgtam. 🤷‍♀️

23L

júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csináltuk már, de az egyik lyukban mindig dildó, vagy vibri volt.
júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szoktuk néha csinálni, ha van rá értelmes beszálló. Tanács: csak olyannal megy akinek 100%-ra áll (félmerevet nem lehet berakni / egy húzás után kicsúszik), s hasznos ha már ismeritek valamennyire hogy mennyire "fegyelmezhető" (mennyire figyel oda).
júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Buli után meg felmentunk az egyik sráchoz “meginni valamit”. Naivan arra gondoltam, hogy nem dp, csak felváltva lesz. Az adrenalin viszont kilőtt, és hát na…

Ahogy említették előttem is, csak teljesen merevvel kivitelezhető. Ugyanis, kellett az idő, míg hozzászoktam, és eltelt 1-2 perc mire mozoghatnak a srácok.

júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Biszex f.szság, hetero nem megy ilyenbe.
júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-és válaszolóhoz csatlakoznék. Szinten egy bulis éjszakán történt nem kevés alkohol elfogyasztása után. Életem egyik legjobb élménye.L
júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Párommal és egy ismerőssel.
júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!