Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnék csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék csak seggnyalásra partnert, aki nem prostituált?

Figyelt kérdés
Tehát semmi többre nem vágyom, csak a nyelvem érintkezne egy női segglyukkal. Szét is húzhatná nekem, hogy minél inkább csak a lyukával foglalkozzak. Tudom ez ismerkedésnél hülyén hangozna, de hátha van valakinek jó ötlete.

júl. 16. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7, ez komoly? Szeretned kinyalatni a fenekedet?
júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam engedni, viszonr én valogatos vagyok. Számít, h bejojjon a férfi is
júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te sem szeretsz segget nyalni, csak azt reméled, hátha van itt valaki, aki szeretné, hogy egy idegen csúnya szőrös ember nyalná az ánuszát. Tök esélytelen.

Tudod mit? Próbáld meg puncinyqlással, felcsatival, palcázással, mindennel, ami eszedbe jut. Bár az a gyanúm, mindeheken túlvagy már...

júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13 én pl szeretem csinálni.

Őszintén. Megsincs egy nő se aki engedné. Vajon miért?

Én speciel örülnék egy bónusz szopásnak. ( higénia alap )


41 BP

júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14, jó, engem leszophatsz. A seggem is nyalhatod, de utána megint sz.pj le.
júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 🤣 a bónusz szopást én kapom. És leginkább nőtől szeretném.
júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a nagy szám? Bármikor kinyalhatja nekem bárki. Csak herpesze ne legyen. N37
júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valamelyik skandináv országban
júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez miért ment el??? Na mind1, folytatom..szóval egy lakótelepen lakott az exem és ő mesélte, hogy az egyik ház alagsori helysége volt kialakítva úgy, hogy a lakótelepi nők ilyen falba vágott lyukakat kidughatták a seggét, vagy melleket, így anonim módon szexelgettek pasikkal.ha alapozni nem akart, egyezményes jelként le volt dugózva az a lyuka, amit nem akart használni.1 ember volt,aki felügyelte az egészet és szedte be a pénzt, majd osztotta el a csajoknak. Illetve voltak ott idősebbek is, de mivel csak egy segget látott, nem zavarta a gazdája kora. Mindenki jól járt.
júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Emberek, nem fogom kinyalatni senkivel a seggemet, ne írjatok privit, van párom,akinek előjogai vannak. Azt akartam mondani, hogy a smárolás szerintem intimebb mint a seggnyalás, mégis mindenki smárol szinte bárkivel.
júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!