Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyes az utcán dolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes az utcán dolgozni prostituáltként ?

Figyelt kérdés
Miért mondják, hogy prostituáltnak lenni olyan veszélyes. A barátaimmal részegen beszélgettünk erről xD. És akkor még izgalmasnak is tűnt az egész helyzet. De most, hogy jobban átgondoltam, még mindig nem értem, miért gondolják ezt olyan veszélyesnek. Nem a 90-es években vagyunk hogy ebből baj lehessen vagy ilyesmi xD

júl. 14. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz a 90-es évek emlitésénél?

Alapvetö gond, hogy nincsenek ténylegesen türelmi zonák. Emiatt állandoan zargathatnak (és teszik is!) a rendörök. Csak eldugottabb helyeken lehet, de ott kisebb a forgalom és nagyobb a konkurencia, ezért több gázos alak fordul meg ott (stricik, a többi lány akik el akarnak zavarni, részeg vagy belött kuncsaftok, stb.)

júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
majd amikor megerőszakolnak meg kibasznak a kovsibol meg megkeselnek necsodálkozz...
júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A baj (folytogató,késelő,siman csak agyonverő) kuncsaftok nem év függőek. Ugyanúgy köztünk járnak ma is.

Egy drogos/ elmebeteg is siman oda vetődhet,aki valami izgi tripp/látomás miatt megöli őt valahogy.


Emlekezzünk a Fehérvári úton késelő figurára aki rendört ölt...


Plusz a joszándéku ukrán,albán,cigány fiatal emberek akik a bevétel 95-99% százalékáért cserébe megvédenek leginkább maguktól. És vesznek nekik kakaós csigát 1et 1napra.


És egy kurv prosti senkinek nem hiányzik.

júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jók az indokaid. Azok a dolgok amik ma már szerinted nem jelentenek veszélyt bizony még most is jelen vannak. Esetleg nem annyira ütköznek ki mint régen, de prostinak lenni sose nem volt veszélytelen dolog, főleg nem az utcán. Vigyázz magadra ha erre adod a fejed, és ne hidd majd el amikor szerelmet igér neked egy ismeretlen pasi(strici) kérlek.
júl. 15. 12:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Véletlen magamnak irtam xDD nem ide szántam ezt a kommentet
júl. 15. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel jól agyoncsaptad a kérdésed!
júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!