Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok kapcsolatban lévő pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kapcsolatban lévő pasinak lenne kedve kikacsintgatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mi az, amit keres?

júl. 16. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Mellszexed, anál, szopcsi
júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10#


Egyrészt nem olyan a puncija mint a másik 3-nak. Sem formára, sem érzésre. A màsik, hogy már mondtam neki, de nem tud úgy mozogni.


Egyetlen kivétel van az életemben akivel tudott változni a szex.

Volt egy 10 évvel fiatalabb barátnőm. Az első fél évben talán még több is semmilyen volt a szex mert csak feküdt mint egy fa darab és azt hajtogatta, hogy neki nincsen tapasztalata..

És, hogy én vagyok a férfi meg a tapasztalt csináljak amit akarok. Csináltam, de ő meg csak feküdt mint egy fadarab és engem nézett..


El tudjátok képzelni, hogy mennyire lelombozó volt. Kb fél év után jött a változás amikor végre nem ezt hajtogatta és sokkal aktívabb lett. Àm olyan pózokat ahol neki kellett volna mozognia mint pl a lovable pòz nem vállalta. Azt mondta, hogy ő lusta.. próbáltal rávenni, de mikor bele ült olyan volt mint egy fa darab megint..


Pedig neki gyönyörű feneke és puncija is volt/van.


Az orált azt nagyon jól megtanulta és nagyon ráérzett, hogy mi a jó nekem, plusz hátulról nagyon jò volt nekem is és neki is a gyönyörű feneke ès puncija miatt.



A mostani párommal az is a baj, hogy nem kívánom eléggé szexuálisan. Erre mindenki mondhatja, hogy akkor miért vagyok vele. Azért mert kb minden másban pl megbízhatóság, karrier, főzés , intelligencia jobb mint azok akikkel nagyon jò volt a szex vagy gyönyörű puncijuk volt.


Sajnos olyannal még nem hozott össze az élet akiben minden egyszerre meg volt és passzoltunk.


Egy megnízhatatlan, hullámzó hangulatu nővel nem lehet tervezni. Sajnos akikkel eddig jó volt a szex mind ilyenek voltak.


Volt egy jò fél évem vagy pár hónapom a szex miatt, de mindegyik egy időzített bomba volt.


Különben lettem volna velük koly kapcsolatban is.

júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Na szép uraim... és mindig kérdezik tőlem, hogy nőként miért nem akarok már párkapcsolatot. Na pont ezért, amiket itt leírtatok. Nem akarom ezt átélni, hogy a párom aki elvileg szeret, itt kikacsintgasson mellettem.


Ha nem szeretitek a nőt aki a párotok, akkor miért vagytok vele? Olvasom, hogy más nőket sírtok vissza a múltból.

júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sosem voltam hűséges típus, mindig az újat kerestem akkor is, ha már megszereztem és "kéznél volt". Imádom a hódítást, és főleg a házas, tőlem idősebb de bomba nőket elcsábítani a férjeiktől, párjaiktól.

Illetve szeretek tőlem idősebb de dögös pártokhoz betársulni harmadiknak is.

júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem a szex nem érdekel, tökre olcsó és primitív férfinak tartom, aki ezért kacsintgat félre. Ha szex kell elmegyek fizetoshöz, lányokban inkább a különlegesség, különleges hobbi fog meg, na az nem terem fán.
júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Szívesen lek.rnék bárkit,a szomszédasszonyt,a gyerek tanárnőjét,kolléganőket stb,jó keményen megfarkalnám mind,de tudom,hol a határ és,hogy mit kockáztatnék.Tartom azt az elvet hogy,megéhezhetsz bárhol,de mindíg otthon lakjál jól.
júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!