Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok kapcsolatban lévő pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kapcsolatban lévő pasinak lenne kedve kikacsintgatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mi az, amit keres?

júl. 16. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igazából, csak mást.
júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Jelen.

Nem vagyok már fiatal, de koromhoz képest egy 5-8 évet simán letagadhatok.

Nos, az ötödik komoly párkapcsolatban élek, de világ életemben bennem volt és van a kikacsingatás igénye.

Miért?

Mert nálam a női szépség, az újdonság varázsa, egy más élmény megélése nagyon inspiráló. Ez nem jelenti azt, hogy egyfolytában csalom a páromat, vagy a korábbi parjaimat...de a kikacsingatós szexuális élményt nem élem meg érzelmileg, afféle játék, izgalom...az aktuális páromat ugyanúgy szeretem ettől!

júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket
júl. 16. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha az a nő lenne velem akit akartam volna, akkor nem. De mivel nincs olyan másik nő aki megfogna, így igen.
júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

4#


Ugyan ez nálam is. Volt 2-3 olyan nő az életemben akikkel brutal jò volt a szex. Sajnos egyikel sem voltam kapcsolatban csak össze jártunk. Őket vissza sírom.


Ha a mostani pàrommal is olyan jó lenne a szex mint velük akkor nem gondolnék a szexre mással mert ki lennék elégülve rendesen és boldoggá tenne az is, hogy tudom, hogy én is kielégítem a páromat.

júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert az a lopott órák izgalmasak izgatóbbak !!
júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyugodtan részletezheted, mit jelent számodra a brutál jó szex :P
júl. 16. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Forró, nedves, szűk rózsaszín punci aminek szép a formája.


Ezen kívül ezekkel a lányokkal mindenhogyan kényelmes volt a szex. Nagyon jól hozzájuk lehetett férni. Mindig tudták, hogy mozogjanak, hogy tartsák a testüket, puncijukat. Ezáltal én is sokkal tovább bírtam és emiatt nekik is nagyon jó volt.


Sajnos sok nőnek vofalma nincsen, hogy mozogjon, hogy tartsa magát. Sokan nem is mozognak. Sokan úgy helyezkednek, hogy nekem még véletlenül sem kényelmes és emiatt nem is bírom sokáig mert elfáradok. Ha korábban nem lettem volna ezzel a 3 nővel akkor azt gondolnám, hogy én vagyok a béna.


Óriási különbségek vannak punci és punci között. Meg a női teljesìtmények között is.


Nekem ezek a tapasztalataim.

júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8# teljesen mértékben egyetértek veled!

51/ f.

júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

#8 és arra még nem gondoltál, hogy a mostani párosnak elmond, hogy mozogjon, hogy tartsa magát? Vagy lelombozónak érzed, hogy meg kell neki mondani?


Nem kötekszem, mielőtt félreérted, tényleg csak kérdezem :)

júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!