Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka hogy jóval idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy jóval idősebb férfiak vonzanak szexuális értelemben? (Pedig jóval fiatalabb vagyok)

Figyelt kérdés

18 vagyok és a környezetembe még eddig csak idősebb férfiakról fantáziáltam, legutóbb a gyakorlati órám oktatójáról. De nem történt nyilván semmi mert nem vagyok benne biztos hogy normális ez hogy 10-15 évvel idősebbek vonzanak illetve félek kihasználhatják tapasztalatlanságomat.


Van rá esély hogy ez elmúlik később? Vagy menjek pszichológushoz?



júl. 15. 23:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
40%

Vannak apakomplexusos lányok. Van akinél elmúlik, van aki elfojtja. Betegnek nem gondolom, bár normálisnak se. Mondjuk, hogy szokatlan. Megfelelő partnerrel működik, többnyire az idősebb partner nem megfelelő, a generációs különbségek miatt...

F

júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a szeretőm negyvenes. Teljesen rendben van, amíg mindkét fél tudja miről szól a játék.

22L

júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

több mint 2 évig voltam együtt egy nálam 27 évvel idősebb pasival. Életem legjobb kapcsolata volt.

Nem a korkülönbség miatt lett vége, simán hozzámentem volna...

júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%

Először azt kéne tisztázbod hogy mitől nem normális!

Mi az,ami megmondja neked,hogy ez normális még de attól kezdve megmár nem az!

Ezen gondolkodj el.

És ha rájöttél hogy ez csupán valamiféle szokás,vagy téves berögződés,a falu elvárása,vagy a szófigadó kislány aki nem szeretné hogy apuci csalódjon,akkor nem fog érdekelni már továbbá,hogy mitszólna a szomszéd Ilonkanéni,vagy anyu esetleg a boltosbácsi.Mert kvára lényegtelen hogy ki mit gondol.Helyette azzal foglalkozz,ami neked jó!

Az oka:Sokminden lehet a gyerekkortól kezdve értek különféle benyomások,melyek végül kialakították belül benne ezt az irányultságot.Ami nem bűn,nem nemnormális,és nem betegség.Tehát nincs semmi ,amiből ki kéne gyógyulni,vagy kezelni kéne!

Ehelyett azt kell csinálni,amit szeretnél,nem pedig megtagadni magadat,ami valóban hozhat betegséget,mentális,pszichés zavarokat és egyéb negatív érzéseket!!

júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%

Fantáziálsz ábrándozol...ezzel semmi gond nincs, a legtöbben szoktak :)


persze megint más h az a 40 éves 50nek néz ki, vagy még idősebbnek vagy fiatalabbnak, vagy pont egy malacka

júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az azonos koru párok kapcsolata semmivel sem sikeresebb. Persze pontosan megkéne mérni, de saccperkb nincs különbség.
júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%

Nekem bejönne, ha egy fiatalabb lány találna vonzónak.

38/F

júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
10%
Több ilyen lány kellene 40/F
júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gáz! Én a barátnőm apujával szoktam szexelni - 45 éves. 19/L
aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Lehet apa komplexum és lehet az is, hogy a veled egykorú fiúk komolytalanok
aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!