Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mi az eddigi legjobb szexuális élményed?
Figyelt kérdés
2024. júl. 15. 15:09
3/29 anonim válasza:
Az eddigi legjobb szerintem 1 alkalom mindenkinél, ha sok van akkor nem volt kiemelkedően jó egyik sem.
4/29 anonim válasza:
Eszembe jut, hogy az egyik legutóbbi nőm már több, mint két éve nem volt férfival akkor, amikor először szexeltünk... olyan lucskos volt, folyott neki mindenhová, ázott a lábam, ahogy rajtam ült. Aztán később, miután kinyaltam, azt mondta: mámorban úszom! Hát ilyen pillanatok miatt érdemes élni!!!
Arról álmodozom, hogy a következő barátnőmmel is így elleszünk:)
5/29 anonim válasza:
A Dunában dugtam seggbe és szopott le a parton. Izgalmas volt, a szopást meg is látták, öltözni kellett gyorsan.
6/29 anonim válasza:
Volt ilyen. 20 év után is sokszor eszembe jut.
7/29 anonim válasza:
Legjobb az volt amikor erdőben szexeltünk.
24/F
8/29 anonim válasza:
Talán a legjobb az volt eddig, amikor egy majdnem 18 éves csajjal voltam. Szűz volt, nem volt dugás, nem ezért emlékezetes. Leszopott párszor, de ezt olyan átéléssel és technikával, amit azóta sem tapasztaltam. Lecumizott, végig a szájában voltam, egy csepp nem ment mellé és anélkül, hogy kivette volna újra keményre szopott és a második adag is a szájába ment. Azóta is kívánom őt, de sajnos az asszony nem engedi 😀
9/29 anonim válasza:
Most már egy ideje (idén) nincs szex az életemben, akut szexhiányban szenvedek:(
4-es vagyok.
10/29 anonim válasza:
Jó sok van nekem:) Talán az egyik, amikor nagyokat spriccelve élvezett el az egyik exbarátnôm (sose volt ilyen se nekem, se neki, büszke voltam magamra, hogy kihoztam belôle), ill. amikor úgy dugtam meg egy másik excsajomat, hogy mosógépen ült.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!