Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként verted együtt haverok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként verted együtt haverokkal? Ez nektek ma is tabu?

Figyelt kérdés
Nekem gimibe, általánosba és a focis társaimmal is volt közös maszti, sőt volt akivel egymásét is vertük. Azonban mikor ez szóbakerült társaságban midnenki kb tagadni akarta. Miért? Nem múlik rajta semmi. Nem ezen függ az hogy heteró-e valaki. Nektek volt?
júl. 15. 10:23
 1/9 Erwin76 ***** válasza:
Volt igen. Viszont én biszex vagyok.
júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Koliba a szobatársaimmal még össze is mértük, sőt volt verseny ki lő messzebb. Tiniként sok olyan dolog megesik amit a kanosság hoz ki.
júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Vertem is, nyomtuk orálisba, análisba. De szép idők voltak..
júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Koliba még verseny is volt a szobába ki lő messzebbre. Volt egy csávó ő 10-12x spriccelt mindig. Durva mennyiség jött belőle és mindig ő nyert. Mellesleg hatalmas farka volt amit tuti mind irigyeltünk.
júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jé most látom másnak is volt. Nem Egerben voltál kolis?:) Lehet ismerlek :D
júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is mesélte, hogy koliban meg néhány haverral azért előfordult.
júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koli zuhanyzóban és úszócsapattal edzések után a zuhanyzóban rendszeres volt
júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor vertük együtt és nem tabu.Nyilván nem nagyon kerül szóba ilyesmi a hétköznapi életben,de ha igen,akkor sosem tagadtam,nem szégyellem.
júl. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koliban és edzés után szoktuk együtt és egymásnak verni. Alapból látjuk egymást meztelenül, onnan meg már könnyen mennek a dolgok.
aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!