Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a heteró srácokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a heteró srácokat kérdezem, akik verték együtt haverokkal, mind heteró maradt?

Figyelt kérdés
Nekem általánosban és focin is volt ilyen, hogy többen együtt vertük. Kb 17 éves koromig voltak ilyenek. Van akiről ma már tudom, hogy meleg vagy biszex lett. Nektek volt ilyen élmény? Befolyásolt titeket?
2023. aug. 16. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi moziban csináltuk egyszer többen. D mindenki Susan Sarandon-t nézte közben, nem egymást, tehát mintha külön lettünk volna. Maradtunk heterók.
2023. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többször volt közös hokizásban részem, legalább 10 fiúval és egyről tudom hogy azóta is izgul a fiúkra. Én úgyszintén. Többiekről, akiket nem sodort el az élet távolabb, úgy tudom hogy heterok.
2023. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Erősen bi lettem:(
2023. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Osztálykiránsuláson úszáson és tesi öltözőbe volt ilyen régen

Ma mind családosak vagyunk

2023. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Rossz kategória,ne reménykedj!
2023. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általánosban volt 1 evig kalandom az osztálytarsammal, rávett h próbáljunk ki ezt azt, bejott egy 1 évig csináltunk amíg el nem ballagtunk.

Nemtudok róla azóta semmit nem beszélünk. Nincs harag v ilyesmi, csak nem beszélünk.

Egyből ballagás után kerestem de nem tudtam rá venni h folytassuk.

Én bi lettem.

De azóta se volt fiúval kalandom, 2 éve párkapcsolatom van nővel akit imádok.

És elvagyok most vígan.

2023. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# az le maradt hogy most 20 vagyok.
2023. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!