Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogy lehet jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet jól megélni azt ha egy másik pasival szexel a párom párcserénél? Sosem próbáltuk még viszont most lehetőség nyílt erre és picit elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

júl. 14. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyod hogy élvezzék. Ha akadékoskodsz szenvedés az egész.
júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a nőre akit "kapsz"!
júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Neked egy feladatod lesz, az hogy a másik nőt kielégítsd. Elvezd az ő puncijat, el ezt azt hogy mást megdughatsz, ennyi. A másik csávó gondolom ugyan így lesz a felesegeddel, biztos jól megduja majd és o is fogja élvezni hohlgy egy másik farkát fogadhat
júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a féltékenységed izgalommá konvertálod át. utána majd "visszaveszed"
júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz miatta inkább ne menj bele, ha megtörténik már nincs visszaút.
júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Én tudom hogy velem jobb a szex, kevés pasi tud minimum úgy dugni mint én, s ekkora szerszám legyen mellé. Nekem ez ad akkora önbizalmat, hogy nyugodtan lehetsz a csajommal amíg én a tied húzom, csak esetek 2/3-a úgy végződik hogy legközelebb csak a hölgy hív engem a párja nélkül.
júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
A másik nőre kell figyelni.
júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Kérlek barátom tiszteld magadat annyira, hogy nem mész bele ilyenekbe.
aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!