Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki "kölcsön adja" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki "kölcsön adja" a párját, baratnőjét, addig az idegen pasi uralja az egész párkapcsolatát? Mit érezhetnek, gondolhatnak a felek?

Figyelt kérdés
júl. 14. 12:56
 1/4 Nagy Dávidka válasza:
47%
A férj érezheti megalázottan de izgatóan magát ! Volt hogy együtt mentek több napra a családdal üdülni . A férj feleség a lányuk és a szerető férfi . A férj és lányuk külön küĺön szobába aludt , a mellettük lévő szobába pedig a feleség együtt a szeretőjével .A férj sokat kukkolta őket .Ráadásul a megalázott de izgatott férj állta az üdülést felesége szeretőjének is !
júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nincstovább ***** válasza:

Kölcsön adja?🤦🏼‍♀️ Mintha egy darab húsról vagy tárgyról beszélnétek…

Szerintem az ilyen felállásból előbb vagy utóbb úgyis váltás lesz. A feleség megunja és tovább áll. Nem tudom elképzelni, ha a két fél szereti egymást, végig tudná nézni az egyik, hogy a másikat éppen dugják, vagy ő dug mást, amíg azt a feleség végig nézi. Szerintem felesleges az ilyen embereknél a házasság vagy a komoly kapcsolat🤷🏼‍♀️

júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, azért tettem fel a kérdést.
júl. 14. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szub férfi és szub nő esetén simán lehet, hogy a dom az egész életüket irányítja.


47/dom

júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!