Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak akik a duci lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik a duci lányokat kedvelik?

Figyelt kérdés
Kimondottan olyan pasikra/férfiakra gondolok akik oda figyelnek magukra, sportolnak van, hogy nekik a ducibb lányok/nők tetszenek, akiken van mit fogni, puhák amikor hozzá bújsz?

júl. 13. 20:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szingli pasiként bár találhatnék egy ilyen nőt,aki ugyan teltebb,husisabb,de szívesen ismerkedne egy viszonylag vékonyabb(80kg) pasival!


Ha esetleg az itt lévő hölgyek közül talán felkeltettem az érdeklődését,nyugodtan,s bátran írhat nekem privátot,ha van kedve...


Mert szerintem az ilyen,s hasonló nők a legszebbek,s legvonzóbbak a világon!

júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21-es, hány éves nők rohamát várod?
júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

22!


Hát kb 40-50,de azért ezt így nem is fognám ilyen szűk keretek közé...

júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám,30-60 közt...


21-es voltam,s vagyok,meg 23 is.

júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Vannak! Csak az ilyenek sosem írnak vissza
aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent utolsó?
aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk ahelyett, hogy úgy vársz ilyen pasira, mint a lottó ötösre, inkább sportolj te is, fogyj le, nézz ki jól és úgy fogod vonzani őket, mint rohadt mangó a legyeket :D Persze tudom, ahhoz biztos lusta vagy, de valamit valamiért. Ölbetett kézzel várni egyszerűbb.
szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!