Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként volt orgazmusod az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként volt orgazmusod az első, a szüzesség elvesztésével járó szex alkalmával?

Figyelt kérdés

júl. 13. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
16 éves vagyok, nemrég vesztettem el a szüzességem. Akkor nem volt orgazmusom, és igazából még sosem, viszont a pasi nagyon odafigyel rá, hogy én is jól érezzem magam, és nagyon is élvezem vele a szexet, annak ellenére, hogy még nem tudtam elélvezni. Korábban nagyon sokat ujjazott és egy picit próbálgattuk hogy meddig bírnám, így nagyon jó élmény volt az első, szinte egyáltalán nem fájt, maximum az elején feszített egy picit. Megmondom őszintén, sokkal rosszabbra számítottam. Az orgazmusra visszatérve, próbálok nem stresszelni rajta, csak élvezem a szexet elejétől a végéig, az orgazmus pedig jön majd a megfelelő időben.
júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt. Nem fájt az első, csak fura volt. Majd sokára lett orgazmusom.
aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!