Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként volt orgazmusod az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként volt orgazmusod az első, a szüzesség elvesztésével járó szex alkalmával?

Figyelt kérdés

júl. 13. 00:28
A kérdező szavazást indított:
De még milyen!
Igen
Nem volt, de azért élveztem
Nem volt, és szinte egyáltalán nem is élveztem
Nem tudom/nem emlékszem/nem voltam ébren/nem voltam magamnál
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt
júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt, egy ideig eltartott megvolt az első.
júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt. 15 éves voltam, már előtte volt petting. Símogatott ott lent, és nyalt is. Úgy volt orgazmusom. Az első behatoláskor nem volt, fájt is de azért jó volt. Szerelmes voltam.
júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez 15 éves koromban volt. Elég aktív volt a szexuális életem, több partner, hosszabb, rövidebb kapcsolatok, esetleg alkalmi. 25 éves voltam, amikor a mostani párommal (lassan férjemmel) összejöttem, vele sikerült először.

27N

júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy, a női test nem olyan, mint a pasié, hogy hozzá se kell érni vagy párat rántani és ott is az orgazmus... Ne kérdezz hülyeségeket.
júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
5: ugyan miért lenne hülyeség a kérdés.
júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

#4 tehát 10 éven át r!banckodtál?

Pasid tud róla hogy kit készül elvenni?

júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt, fájt egy kicsit, és furcsa volt. Majd a sokadiknál élveztem el.
júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nem nem volt en is most veszetettem el és 2x fekudtem le vele de egyszer sem ő 20p alatt el élvezett én meg a közelében sem jártam az a gyanum hogy fehér máju vagyok vagy csak rossz a partner
júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
4 év után volt az első orgazmusom. De a pasim egy p.cs volt, és leszarta hogy nekem jó-e
júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!