Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok feljebb lépni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok feljebb lépni anál méretben?

Figyelt kérdés
Egy ideje használgatok egy 4cm átmérőjű anal plugot, és nemrég vásároltam egy 7,5cm vastag folyamatosan növekvő méretű dildót tágítás céljára. Próbáltam jópárszor ráülni, de csak addig megy kb amíg el nem éri a plug méretét. Mit tegyen ilyenkor hogy könnyen becsússzon? Hogyan gyakoroljak? Segítsetek kérlek és lépésről lépésre mondjátok, hogy haladjak. Síkosítót természetesen használok és ellazulok ilyenkor amennyire csak lehet, nem feszülök rá. Valahogy nem akar tovább menni pedig nagyon szeretném hogy sikerüljön.

#anális szex #öklözés #Anál tágítás #Anal gape #Anal play #Anal training
júl. 11. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Pedig menni kell annak, ha már az eszed nem sikerült semmennyire tágítanod.
júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
ELképzelheto hogy utána már tér a bél? Igazábol csak egy tipp. Ha probálkozol továbbra, és tényleg el vagy lazulva, akkor izagál majd csak megindul a "fejlodés". Néha stagnál a dolog. Fojtatni kell.
júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne ráülni próbálj. Hanyatt fekve csináld. Szépen dugd be ameddig megy, húzd ki, dugd vissza, húzd ki. És így tovább mozgasd ki-be.

Én 3 db-os plug szettet vettem, és egy normál méretű dildó/pénisz nem feszít vagy fáj, hanem tök jó érzés. Viszont nekem a szettből a nagy méretű nem kényelmes, van hogy a közepes se, de van egy gömbös anál dildóm is, nagyon szeretek vele masztizni, közben a csiklómat izgatom. Viszont én nem is akarom tágítani a seggem, csak esetenként szexelni. Most egy anál vibrátort akarok venni.

júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Nemed?
júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Idő kérdés. Ha lány vagy segítek
júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Minek akar valaki nagyobb segglyukat??

Túl nagyokat szarsz és nem fér ki?

júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 scafi ***** válasza:
#6 -neked kitágul a szád és nem tudod becsukni utána, ha nagy dolgot teszel bele? Csak mert a száj ugyanúgy gyűrűsizom.
júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lassan és feszítve de be fog menni több mint 3.5 de lehet nem egyszerre a 7,5 .Majd sok sok tágítás után ....
júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

#7-es k.urvára elvagy tévedve.

Még csak nem is olyan izom és nyilván nem raksz bele olyat ami nagyobb.

Ellenben a seggednek ki kell tágulnia ahhoz, h egyre nagyobb dolgok férjenek bele. Alapból nem bele az öklöd, stb-d.

Nem az análszextől fog kitágulni hanem az egyre nagyobb dolgok belepakolásától.

júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 scafi ***** válasza:

Te vagy eltévedve. Rákerestem újra a neten és több helyen is leírjàk világosan. [link]

Ami persze nem jelenti azt, hogy nem lehet benne ész nélkül kárt tenni.

júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!