Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki csak szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak szex közben nyög, de egyedül nem szokott?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem az első barátommal, és eleinte kicsit aggódtam, mert egyedül mindig tök halk vagyok, max néhány sóhaj, meg más a légzésem, féltem, hogy szex közben is ez lesz. De lényegében még csak a melleimet csókolgatta, mikor már jött a dolog magától. Aztán csak úgy alakultak spontán az események, és ő azt mondta, hogy nagyon szexi volt ahogy nyögtem.😅 Utána meséltem neki, hogy aggódtam, mert egyedül mindig halk vagyok.

Azt beszéltük, hogy ez lehet olyan mint a nevetés, hogy magában ritkán nevet hangosan az ember, de társaságban igen. (Ezért vágnak rá elvileg bizonyos műsorokra nevetést, vagy veszik fel közönséggel. Na mindegy.)

Azt mondta próbáljuk ki, hogyha a jelenlétében masztizom, akkor is csendes vagyok-e, de ebben nem tudom mi a jó.😅 19L



júl. 10. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Neki az, hogy nézi 😅
júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Szívesen meghallgatnám hogy nyögsz szex közben!
júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván izgatja a latvány , ahogy nézi h magadat elégíted ki. Minden hapsi imádja.😀
júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáljátok ki, nincs vesztenivalód. És igen a pasik imádják nézni ahogy a lányok masztiznak. Ha elbuksz akkor legfeljebb megdug, ha sikeres a próba akkor is.
júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Maszti közben is nyögök de nyilván nem olyan hangosan mint szex közben.

Amúgy párod előtt masztizni is más lesz mint egyedül, jobban fogod élvezni más ingert ad az, hogy tudod, hogy a látványod izgatja.

júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még erősen... Érettség alapján biztos. Meg a kérdésedből is ez jön le..
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!