Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinyalt, ujjazott, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyalt, ujjazott, de nem állt fel neki rendesen. Nem tart valójában vonzónak?

Figyelt kérdés

júl. 8. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kb 90% hogy izgulás.

A pasik ugyan vizuálisak de a merevedéshez "agy" is kell.

Illetve sziverő.

Ha először voltatok együtt szinte biztos hogy izgult.

Ilyenkor illik segíteni nemcsak fizikailag hanem lelkileg is.

Egy ilyen kudarc nagy trauma lehet egy srácnak

aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 búzaszem ***** válasza:
Ha ennyi mindent megtett érted, akkor igenis fontos vagy neki. Ne vedd magadra, ezer millió ok állhat a háttérben, lehet a mindennapjaiban kapott egy rossz hírt, vagy a munkájában, suliban, családjában történt vmi rossz. A farokállításhoz nagyon ott kell lenni fejben és lehet nem bírt most odakoncentrálni. Emberi dolog, nyugtasd meg, hogy nincs semmi és mihamarabb ismételjetek, ahol kezdeményezz bátran.
aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Legalább elélveztél a nyalástól?

aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kinyaláskor, mivel nagy munka van benne, én is el szoktam lankadni, mert koncentrálok, teljesen normális!

Utána viszont ha cserélünk rögtön tettrekèsz szoktam lenni :) 37F

Ne aggódj ezen!

aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!