Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a Hawk Tuah-lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Hawk Tuah-lányról hogy ennyire felkapott lett ?

Figyelt kérdés
júl. 7. 12:41
1 2
 11/17 Antiszociális lény ***** válasza:
82%

#10


Én úgy tudom, hogy valaki azt is meg akarta tőle vásárolni, hogy beleköp egy üvegbe. De ez lehet nem valós dolog, viszont biztos szép számmal ki van téve szegény lány az ehhez hasonló elmerottyantak leveleinek.


Az csak még szomorúbbá teszi, hogy szerintem 1 hét alatt dollármilliomos lehetne, hogyha tényleg lenne neki OF-je.

júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
#11 Hát igen. az emberiség megérett a pusztulásra. .. egy ideje.
júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
#12 Régen is voltak nőket inzultáló barmok, akik az emberiségnek csak egy kis részét alkotják, de a net most felerősíti a hangjukat.
júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Antiszociális lény ***** válasza:
78%

#13


Igen, régen is voltak és egy részük biztosan inzultált esetleg részegen az utcán lányokat, de most ahogy van internet és szinte már bárki számára elérhető, így könnyedén meg meri mutatni a mocskosságát az utolsó lecsúszott, de amúgy fülét farkát behúzó kis seggdugó is és a szinte minden következmény nélkül inzultálhatnak az interneten bárkit..


A szomorú pedig igazából az, hogy nem egy kis résznek erősíti fel a hangját az internet, hanem remekül példázza, hogy milyen elcseszett a világ.

júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért lett felkapva, mert titokban sok férfi ilyen "mocskos" szenvedélyes orálra vágyik de a legtöbben nem kapják meg.


F

júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#15 én nem titokban, de ettől még nem recsizek a csajra naphosszat :D
júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a sok játszmázás, és prűd p*csa után üdítő látni valakit, aki ennyire lazán, és viccesen veszi a dolgot. :D
júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!