Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legizgalmasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legizgalmasabb cuckold élményed?

Figyelt kérdés

júl. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A legelső,még tiniként.:))
júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy párral voltam együtt és orálisan kellett mindkettejüket izgatni, utána meg végignézni ahogy dugnak.

Mindezt erényövben.

júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy házas nővel találkozgattam a lakásán, kb 4. alkalommal észrevettem, hogy a férje a szekrényből les minket. Minden alkalommal ott volt.
júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Még nem volt ilyen, de izgatna ha bull alázna, szigorú lenne velem a feleségem előtt
júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Kb 10 éve Bull voltam egy 50 -es házaspárnál,jó gazdagok voltak a feleség karbantartás volt műcici,stb.Csak popsi a lehetett kúrni a férj elött gumi nélkül,azt mondta a punci azaz övé,amíg kúrtam a feleség seggét a férj egy fotelból nézte és húzgálta rá,majd amikor beledurrantottam,utánna ö is jól megdugta a feleségét.Többször is voltam náluk,egyszer nem volt otthon a férj nem ért haza,mire mentem,mondta a nő addig dugjunk egyet,na én pedig kapva az alkalmon,jól kinyaltam,megdugtam a punciját,hatalmasatt élvezett,nyögött..,bele is durrantottam a puncijába.A férj később tudta meg,a feleség elmondta neki,az pedig kiakadt és többet nem hívott hozzájuk.
júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Online találtuk meg egymást egy 40-es párral, a személyes találkozón szimpatikusak voltunk egymásnak, úgyhogy meghívtak magukhoz bullnak.


Az első alkalommal kérték, hogy legyek óvatos, úgyhogy csak vanilla szex volt gumiban, semmi extra. Utána másodszorra azzal kerestek, hogy mivel a feleségnek tetszett, és már megbíznak bennem, szeretnék, hogy keményen lerendezzem a nőt, nincsenek tabuk, csak sérülést, fájdalmat ne okozzak. A férj közben ott ült melletünk végig, és nézett, de nem szólt bele semmibe, még csak nem is verte magának.


Vettem egy nagy levegőt, és úgy döntöttem, hogy akkor mindent bele, taknyosra szopattam a feleséget, kinyalattam vele a fenekem, aztán addig dugtam kutyában, misszionáriusban, állva, ami csak eszembe jutott, hogy már mozdulni is alig bírt. Az anált sajnos nem tudtuk kipróbálni, mert fájt neki, de azért kutyapóz közben bedugtam a hüvelykujjam a popsijába is. A végén egy hatalmasat élveztem a szájába, és az utolsó cseppig lenyelettem vele.


Élvezés után, amikor elmúlt a kanosság, aggódtam kicsit, hogy nem estem-e túlzásba, de megköszönték, és mondták, hogy pont ezt szerették volna. Online beszélgettünk még ezután is, de azt mondták, egyszer elég volt ez az élmény, több cuckold alkalmat már nem akarnak inkább.

júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Több beszálló volt nálunk de nem volt velük megelégedve. Találtam neten egy brutál nagy f.sz.t. Na az úgy elrendezte három napig izomláza volt! Jó potens volt a pasi háromszor d.gt. meg egymás után! Második után abba akarta hagyni de mondtam a pasinak addig csinálja mig tudja! Ne törődjön semmivel még le is fogtam ne tudjon elmenekülni! Azt hittem majd megharagszik de nagyon tetszett neki azóta is le kell fognom dugás közben!
júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
A legizgalmasabb kaland számomra az volt amikor a feleségem és a szeretője megengedték hogy beszálljak, én a feleségem alatt feküdtem és nyaltam a punciját, miközben a szeretője dugta hátulról. Konkrétan az arcom előtt a punciját, a herezacskója folyton az arcomba csapódott, néha kaptam a számba a farkából és a g . ciből is a végén.
júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha elmegy a feleségem 1 hétvégét egyedül dolgozni meg pihenni, hotelbe. Egyik ilyen este felhívott, hogy valaki fel akarja szedni a wellnesben, tetszett neki a szitu... Beszélgettünk már ilyesmiről, szóval végül mondtam, hogy ok, de mit szólna, ha indítana egy videócsetet, h lássam és így közös élmény legyen. Fel is hívott aztán, amikor még a szobájában várta a srácot. Megmutatta magát fehérneműben, kirúzsozva, aztán mondta, h akkor ő most megy, de inkább csak hallgassam. És aztán kikapcsolta a videót meg engem elnémított, majd kb 5 perc múlva beengedte a srácot... Egészen furcsa és intenzív élmény volt, mindent hallottam. Furcsa érzés azt hallani, ahogy a feleséged arra kér egy idegent, h bass.z meg. :)
júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!