Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Balaton Soundon hármas felállá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton Soundon hármas felállás? Láttam, tetszett így csatlakoztam.

Figyelt kérdés
Sose hittem volna hogy ilyet teszek de elvitt az adrenalin s pia. Szex közben látni idegeneket úgy voltam vele miért ne? Így csatlakoztam (lány). Ma azon gondolkodom mi járhat a pár fejében s hogy mai nap ha lenne ilyen lehetőség élnék e vele? Vélemény?

júl. 6. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem ismeretlen volt de a pasim haverja hozzánk is be szállt a soundon. Vagyis inkább a pasim szállt be 😅 Nálunk aludt a sátorban aztán hitt minden magától. Rég volt , fiatal voltam
júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező a fesztivál szól arról, hogy bekapsz olyan farkat amit hétköznap nem tennél. Ezen ne aggódj. S ma is meg tennéd ha ott lennél ahol tegnap. Legyél rendesen megdugva, nyeld le a végén és akkor nem lesz meglepetés, s nem fogsz úgy hazamenni, hogy 10 évig azon gondolkozol hogy mit hagytál ki.
júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszett és élvezted akkor nincs gond. Ha ők nem akarták volna akkor úgyis szólnak hogy bocsi de nem kellesz.

Kipróbáltál valami újat, ezzel nincs baj amíg neked és másoknak nem rossz.

Ha tudod keresd meg őket és beszélj velük, csak ők tudják elmondani mit gondolnak, és legjobb esetben ma is lesz hármas...

júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Bőr és nemibeteg gondozó szeretettel várja a Soundosokat. :)
júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted, irigylem a párt, akihez csatlakoztál.
júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Whitewolf19 ***** válasza:
34%
Szennyfesztivàl amit be kéne tiltani...
júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Kint vagy egy fesztiválon, és miután beugrottál kefélni egy idegen párral, erről közvélemény kutatást tartasz a gyakorin. Nem érzed ennek az életszerűtlen mivoltát?

Szerintem egy duzzogó tini vagy, akit anyu nem engedett ki a soundra, és most otthon gyártasz vágyálmokat

júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: hogy ment a további napokon? Volt valami még?
júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!