Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet más ujjazta tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet más ujjazta tudok róla hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Elment egy buliba a barátnőivel részeg volt és megujjazták, nem tudja hogy tudom hogyan mondjam el neki?
júl. 4. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudod, hogy megtörtént? Kérdezz rá mi volt a buliban, ha biztosra tudod a dolgot akkor csak annyit kell vele közölnöd hogy goodbye.
júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bibibá tudom hogy megujjaztak"

Sejpithetsz közben és szamárfület is mutathatsz.


Gondolom nem egy komoly kapcsolat szóval kár vele foglalkozni.

júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha külön megy/mentek bulizni, akkor ilyen máskor is előfordulhat!
júl. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Semmi jelentősége
júl. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
De miért akarod elmondani neki? Tetszik, hogy megujjazták, felizgat és beszélni akarsz róla, hátha lesz ismétlés vagy még több is?
júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. válaszoló talán azért mert a “barátnőm” de nem őszinte és nem is gondolja komolyra a kapcsolatot hiszen nem is egy eset volt mikor megcsalt. Valaki a kérdéseket normálisan teszi ki és nem amiatt amit írtál!
júl. 5. 08:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez többszöri eset volt akkor pláne dobd a csajt ... Mindig is folyamatosan össze vissza fog csalni téged ...
júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy állandóan megcsal, meg nem őszinte, meg ilyenek, de akkor se értem, a kérdést. Mi az, hogy "hogy mondjam meg neki"? Ha magyar, akkor nyilván magyarul. De mit kell ezen megmondani? Odaállsz elé, és azt mondod, hogy "bébi, ennyi volt, vége, szabad vagy".
júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 nem is egy eset volt, hogy félrekúrt? S te még vele vagy???

Bocs haver, de egy hatalmas lúzer vagy. Az első után ki kellett volna vágni, de te pincsikutyaként inkább benyeled újra, meg újra hogy félrekúrjon. Amúgy a történet vége borítékolható, megdugják még páran és előbb-utóbb belefut olyanba akinek tökei is vannak, téged meg kivág a pléhbe.

júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Az enyémet a nőgyógyász ujjazta meg. Hogy mondjam meg neki, hogy tudom?
júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!