Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet először mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet először mindig orálisan kielégítem, aztán térünk a hagyományos szexre (misszionárius..). De akár meddig is csinálom és már nem bírom tovább mindig azt mondja hogy pont akkor hagyom abba amikor már jó lenne neki. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Én addigra már total kifáradok...

És persze egy idő után már számomra nem izgató, egy idő után küzdök azzal hogy elmegy az erekcióm, és abba hagyom. Ő meg mindig azt mondja hogy pont már most lett volna jó. Én ezt nem hiszem el mert akármilyen hosszan csinálom, mindig csak az van hogy már majdnem jól volt (csúcs).

Az orális szexet viszont nagyon kedveli és abban mindig kielégül... Tetszik neki nagyon


jún. 30. 20:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek dildót. Nyomd neki.
jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
És csak úgy abbahagyod?
jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
33%

Majd talál valakit, aki rendesen meg.assza!


Nincs ezzel gáz, sokan vagytok így...

jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már utána ujjazni? Lehet el tudna menni, ha rögtön folytatnád így. Csak egy ötelet.☺️
jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a nők az orált, de a legjobban mindenki azt szereti, mikor a f.sz van bennük, és rendesen megvannak dugva. Amúgy fura, hogy nem az a bajod, hogy elélvezel, hanem hogy lelankadsz...
jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mielőtt abbahagyod pont olyan tempóban csinálod, ahonnan már olyan jó, hogy tényleg csak kevés kéne neki.

Pl az én párom sokszor akkor találja el igazán a ritmust mielőtt elélvezne, és úgy épp nekem is kicsi hiányozna, hogy jó legyen de mivel nem akar elmenni ezért kicsit visszább fogja magát, és mivel ritmust vált, nekem sem lesz akkor végkifejlet.

33N

jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
15%

Elgondolkodtál már ezon, hogy egyáltalán te vagy úgy általában az emberek honnan a fenéből veszik azt, hogy a nőt ki kell elégíteni, pláne pénisszel ?

Tanítják az iskolában, benne van a nem létező általánoiskolai szextankönyvekben ? Van erre bámilyen tudományos forrás leirás ? (Persze hogy nincs.)

Arra akarok kilyukadni, hogy ez a buta, tudatlan emberek ostoba képzelgése, hogy összekeverik a női orgazmust a megtermékenyítéshez szükséges dugással. A női orgazmusnak SEMMI köze sincs az emberi szaporodásához, ezért aztán szó sincs arról, hogy dugás közben pénisszel orgazmust kéne vagy lehetne okozni. Szóval egy teljesíthetetlen kitalációhoz, egy ostoba téveszméhez probálnak az emberek alkalmazkodni.

jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
44%
Előbb kell megdugni, utána a csúcsra nyalni. Ennyire egyszerű. (Vagy kell még egy pasi, aki folytatja, amikor te már nem bírod.)
jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%
Velem gyakran fordult elő, hogy szóltam, hogy ne hagyja abba azt a tempót, azt a szöget ne változtassa meg és mégis. Egy apró elmozdulás és nem sikerül az orgazmus. Azt gondolom a párodnál is valami hasonló lehet.
jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Csinálom én rendesen és sokáig....

Én inkább azt gondolom, hogy nem képes hüvelyi orgazmusra...

Mert különben miért van az, hogyha 10 perc után hagyom abba, akkor is az van, hogy már éppen most lett volna jó neki, de 20 perc után is ugyan az a szöveg...

Egyébként pedig élvezi magát a 'csinálást'.... Szokta is mondani.

És azt is, hogy az csak egy dolog hogy nem megy el, de csinálni jó...

júl. 1. 04:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!