Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet először mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet először mindig orálisan kielégítem, aztán térünk a hagyományos szexre (misszionárius..). De akár meddig is csinálom és már nem bírom tovább mindig azt mondja hogy pont akkor hagyom abba amikor már jó lenne neki. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Én addigra már total kifáradok...

És persze egy idő után már számomra nem izgató, egy idő után küzdök azzal hogy elmegy az erekcióm, és abba hagyom. Ő meg mindig azt mondja hogy pont már most lett volna jó. Én ezt nem hiszem el mert akármilyen hosszan csinálom, mindig csak az van hogy már majdnem jól volt (csúcs).

Az orális szexet viszont nagyon kedveli és abban mindig kielégül... Tetszik neki nagyon


jún. 30. 20:16
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ja,.... És szült már négy gyermeket... Még a férjének, régebben (mielőtt még elváltak)
júl. 1. 04:34
 12/45 anonim ***** válasza:

De miért hagyod abba csak úgy??

EZ a baj.

júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Mert már nem ad elég ingert nekem...egyébként nem is fogalmaztam pontosan...mert csak abban a pózban nem folytatom tovább...és őt úgymond a pozicióváltás 'lenullázza'...abban a bizonyos 'misszionáriusban' pedig egy idő után nekem 'unalmas'....és, mivel nem kapok elég ingert, kezdek lelohadni....
júl. 1. 10:00
 14/45 A kérdező kommentje:
...és, nem csak 1-2 perc 'fűrészelés'ről van szó....hanem kb. negyed óra
júl. 1. 10:02
 15/45 A kérdező kommentje:
és azért kell poziciót váltanom, hogy számomra is 'érdekes' legyen a történet és megmaradjon az erekcióm
júl. 1. 10:07
 16/45 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha szájjal nem juttatnád a csúcsra, hanem előtte abbahagyod és úgy kezdtek neki. Hamarabb el fog élvezni, mint, hogy te elsülnél.
júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Lehet hogy egy próbát megérne....

Állítása szerint én vagyok az első aki megadta neki ezt az élményt (az orálist)....(Pedig már nem vagyunk fiatalok... És ugye neki van négy gyermeke akiket ő szült.

Nem az a gond hogy idő előtt elmennék, hanem hogy idő után nem az elég ingert nekem.... Munka...

És ha azt akarom hogy megmaradjon az eleccion pozíciót kell váltanom

júl. 1. 12:54
 18/45 anonim ***** válasza:
Dugd hátulról vagy lovagoljon. Úgy hamarabb el tudnak élvezni általában.
júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Volt valaha hüvelyi orgazmusa?

Nekem fura ez a mindig pont majdnem

Szerintem csak bemondja , mintha vedekeznie kéne hogy dugás közben miért nem megy el

júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Állítólag régen volt organizmusa (

(hüvelyi)

De ki tudja mikor... És messziről jött ember azt mond a mit akar...

Állítólag az utóbbi 5 évben már nem nyúlt hozzá a férje... Mert volt másik csaja aki miatt aztán el is vált tőle nem nagyon régen... Akkor valotta be hogy van valakije kénytelen volt bevallani

júl. 1. 18:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!