Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt nektek az első aktus?

Figyelt kérdés

Tehát főleg lányok/nők véleménye érdekelne, hogy azon felül hogy fájt/kellemetlen volt, úgy milyen érzés volt testileg-lelkileg?😅 Mire gondoltatok? Pl. hogy hű de vártátok már, esetleg másra/ jobbra számítottatok, ez így egy kis csalódás volt, vagy hogy ez pont hogy nagyon jó, stb. Kérlek nyugodtan legyetek egészen őszinték, csak kíváncsi vagyok milyen.:)

(Nagyon köszönöm! 19L)



júl. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Vártam. Előtte nagyon sokáig csak petting volt. Az első együttlét fájt, és nem élveztem. Utána még hónapok kellettek, mire elkezdtem élvezni
júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Kettős érzelem volt bennem,egyrészt vártam nagyon,mert gondoltam arra ,hogy rossz nem lehet,hiszen minden felnőtt ezt csinálja,másrészt meg féltem mert nem tudtam azt hogy milyen érzés lesz ha sikerül beraknia.Gondoltam ,hogy bemegy előbb-utóbb hiszen más lányoknak is sikerült akkor én nem lehetek kivétel.Veszített nagyon,véreztem is.Nem volt jó az első,de erre fel voltam készülve a barátnőm mondta,ő is megszenvedett vele.Lelkileg jó volt,mert túl voltam rajta meg a behatoláson kívül a többi dolog izgi volt,élveztem.Előtte is pettingeltünk már többször is,és volt orgazmusom is.
júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23 voltam. Igazából semmilyen de volt. De jó érzés, se rossz. Megtörtént azon az estén 2x és kész. Jobbra számítottam. Csalódás volt az egész. Amúgy meg cssk túl akartam lenni rajta azzal az alkalmi emberrel.
júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 voltam, az első pasimmal. Miután megtörtént, azt gondoltam, milyen szerencsés vagyok. Ugyanis hárman voltunk barátnők, és mindkettejüktől rémtörténetet hallgattam.

Nem fajt, nem is véreztem, csak pár pecsételő folt volt.

júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbra számítottam én is. Nem fájt túlzottan, inkább csak kicsit kellemetlen volt.
júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!