Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak hogy bírnak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy bírnak egy nővel megmaradni, amikor ennyi jó nő van?

Figyelt kérdés
Sokszor nőként belegondolok, hogy hogy tudnak egy nőért annyira odalenni mind szexuálisan, mind lelkileg, amikor egy szórakozóhelyen is pl. annyi jó nő van, hogy nem lehet választani? De a Belvárosban és a nagyobb városokban is jobbnál jobb nők sétálnak, olyan testtel stb, mint a szupermodellek, plusz instagramra is ha valaki belép, kitárul a jó csajok tárháza. Nem magam ellen beszélek, velem is akarnak lenni, csak néha belegondolok, hogy a férfiak hogy tudják ezt megállni..
júl. 3. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És a nők hogy bírják ki ?

Ezért jó ha be vállalós a pár..

júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Nemtudom hány éves lehetsz, vagy milyenek a tapasztalataid, de megsúgom,egy kapcsolatban nem csak a külső a lényeg. Szomorú, ha ezt neked külön meg kell mondania egy ismeretlen idegennek. Roppant felszínes, ösztönszerű látásmódod van...
júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12: Te így gondolod, viszont kettőnk közül te vagy a primitív, mivel egyből sértegetsz. Feltettem egy kérdést, senkit sem megsértve, rajtad kívül mindenki tudott normálisan válaszolni.

Egyébként nem csak külsőre értettem, rengeteg érdekes lány is van, érdekes látásmóddal, óriási a "piac".

júl. 3. 23:13
 14/17 anonim ***** válasza:

"A férfiak hogy bírnak egy nővel megmaradni, amikor ennyi jó nő van?"

Idővel megtanulod kezelni, és nem "kibírni való" kellemetlenség, hanem egy kis kellemes extra lesz, ha látsz magad körül vonzó ellenkező neműeket (és ennyi, nem kezdesz velük semmibe).

júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert szerinted minden férfinak jutna a 10 ujjára fullosabbnál fullosabb nő, ha akarná?
júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.
júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy nő testre, külalakra "fullos", az még nagyon keveset mond el róla (ettől még simán lehetnek komolyabb személyiségbeli defektusai, amitől az égnek áll az ember haja). Nem ez alapján válogatok - mivel nem vagyok szépnek mondható, sokszor láttam női személyiségeket "meztelenebbül", mert nem érezték úgy, hogy nekem kell tenniük a szépet. Ha valaki szerethető, így talán még könnyebben kiderül, mintha igazán jóképű/jó alkatú lennék. Manipulációmentes, őszinte, szerethető személyiséget keresek - nem kell ahhoz topmodellalkat, hogy ezek a tulajdonságok igazán széppé tegyenek egy nőt, mert ez jó értelemben véve ki tud ülni a nő arcára. Persze nem mondom, hogy ne fordítanám utána a fejem a "tiltott gyümölcsnek", de ha bárhol esetleg odáig tudna fajulni a helyzet, akkor biztos eszembe jutna, hogy ha van valakim, azért van, mert úgy összességében értékesnek tartom, és akaratlanul is ő lenne az elsődleges mérce, így akár ha rövid időre bele is gondolnék, hogy milyen lenne az illetővel, viszonylag gyorsan le tudnám magamban a kérdést rendezni.
júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!