Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a péniszt meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a péniszt meddig szoktátok bekapni?

Figyelt kérdés

júl. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ameddig tudom. Általában kb 2/3-as részt. Inkább a technika a fontos, nem a tövig bekapas.

Előző páromét kb tövig be tudtam nyelni ( 14 cm), a mostanieval megkuzdok ( 18 cm kb), akkor megy csak tövig ha az ágyról lelog a fejem hanyatt fekve es ugy tolja be tovig.

júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ameddig nem oklendezem, es te?
júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
#2 én a puncitól nem öklendezem. és te?
júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mekkora
júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Este fél tizenegyig.
júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Tovig
júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tövig. Egy kivétellel eddig mindenkinek sikerült...
tegnapelőtt 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megy torokra addig vagy csak a végét.N
tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi torkos van itt gyakorin. A valóságban jó h ha a makkot sikerül bekapniuk 🤣
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hatabuazjo ***** válasza:

Én pasi vagyok. Ha altalánosítani kellene a tapasztalataimat,a legtöbb csaj akivel voltam kb 5-8 centit kapott be a 19ből..Ha picit még rá nyomtam a fejüket óvatosan,lett még egy centi pluszba.

2 csajjal voltam akik ezt a méretet mélytorkozták, mert ugye mélytoroknál baromira nem mindegy mekkora a cerka. Nem mindegy milyen a száj anatómiád, az brokeszom nem vastag, egy pici,szűk ajkú lány is valahogy bekapja...de egy vaskos szerszám már lehet csak nyalogatást vagy a makk hegyének szopogatását kapja.

tegnapelőtt 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!