Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a csupasz péniszt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a csupasz péniszt a legjobb érzés nektek bekapni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

A szőr örök kérdése a fiúknál is meg a lányoknál is. Erre ugyanazt mondom, amit mindig is mondtam.

Amíg nem dzsungel van ott addig engem nem zavar. De ha valaki azt akarja, hogy a golyókkal is foglalkozzam akkor érdemes csupaszon hagyni.

Ellenben meg legyen olyan, ahogy neki a legkényelmesebb. Hisz az ő teste, az ő döntése.

2023. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem, ha szőrös, szexibb.
2023. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A látvány sokkal jobb, ha csupasz, vagy rövidre van vágva a szőr. Orálozni meg nem vagyok hajlandó, ha hosszú a szőr, nekem taszító, hogy ott van az orrom alatt. Herék pláne, ha igényli, hogy azokkal is foglalkozzak, akkor ott legyen csupasz.
2023. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Itt a csupasz szó a szőrzetre vonatkozik? Engem nem zavar, ha szőrös, sem látványra, sem orál szempontból.


Viszont! :D nemrég hallottam olyanról, hogy valakit egy csaj gumiban volt hajlandó csak lecummantani. Leesett az állam, amikor ezt hallottam, agyrém!

2023. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
A csupasz péniszre nekem a körülmetélt ugrott be, nem a szőrtelen... Abban az értelemben határozottan jobb a csupasz. Ha szőrről van szó, inkább rövid, mint semmilyen, de azért ne őserdő legyen.
2023. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre jobb a csupasz, igen. :) 25/L
2023. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kinézetre érzésre is jobb
2023. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
A hímvessző és a makk alapból nem szőrös, márpedig szopásnál ezeket, illetve ezeknek egy részét kell bekapni. Annak, hogy a pénisz körül a szeméremdomb szőrös-e, vagy sem, szerintem kevés jelentősége van. Esetleg akkor lehet zavaró, ha nagyon hosszú és ápolatlan, dzsungelszerű a szőr, ez ma már viszont nem igazán jellemző. A rövidebb szőr teljesen oké, szopás szempontjából is, és amúgy látványra is kimondottan férfias szerintem.
2023. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Számomra a trimmelt a nyerő.
2023. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!