Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik már próbálták az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik már próbálták az anált, ti szeretitek? L

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni barátommal, de picit félek. Még azt szeretném kérdezni hogy az érzés miben másabb mint punciba? Esetleg jobb?
júl. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Utálom, nagyon rossz!
júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Elsőre biztos nem lesz a kedvenced, de szépen ezt is meg lehet tanulni hogy jó neked, óvatosan, sok odafigyeléssel, megfelelő sikosítás és tágítás után lehet jó is elsőre. Mi 10 éve, havi 1-2 alkalommal csináljuk, és szeretem, sőt orgazmusom is van tőle! 😘
júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Hosszabb folyamat megtanulni, mint a vaginális szexet, de én kísérletező, kiváncsi típus vagyok. Sokkal visszafogottabb a dinamikája, és előkészület szükséges. Nekem nincs orgazmusom tőle, hacsak nem izgatom közben a csiklóm. Havi 2-3 alkalommal van beiktatva nálunk. Szeretem.
júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre rossz volt. De ha megszokod nagyon kellemes.
júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Sokáig nagyon elleneztem, aztán megszerettem. Kell egy szuper partner hozzá az biztos. Nekem pl nem kell semmi extra előkészület, beöntést szoktam csinálni előtte, meg síkosító is hasznos de nem kell semmiféle tágítás ha fel vagyok izgulva. Amúgy hasonló érzés mint punciban, csak kicsit extra. Ha meg már bent van simán lehet vadulni is. Csiklóizgatóval együtt pedig simán van orgazmusom is közben.
júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!