Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen igenytelen/budos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen igenytelen/budos a legtobb srac ott alul?

Figyelt kérdés

nem voltam olyan sok sraccal eddig, csak 5-el de kettonel tapasztaltam azt hogy nem mossak a peniszuket, az egyiknel csak egyszer fordult elo hogy eroteljes halszaga volt amikor lekerult a boxere es vele egyutt voltam fel evig. A legutobbit dobtam is ez miatt a masodik alkalom utan. Beszeltuk baratnoimmel ezt es furcsa modon ok is tapasztaltak eleg sokszor meg a legigenyesebbnek tuno sracnal is. Egy srac haverom meg azt mondta hogy amikor kiverik akkor nincs mindig lehetoseguk megmosni vagy lustak ra ezert csak siman zsebkendobe belekenik vagy torolkozobe es elrakjak. Plusz allitasa szerint sok lany szereti ha “turos”.

Hasonlo tapasztalat? Tenyleg letezik akinek bejon ez?


júl. 3. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenek miatt (is) imádom, hogy a párom körül van metélve. Egy egész napos munka után sincsen semmi szaga…

27N

júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem jön be, undorító, ffival kezdj ne kisfiúkkal...
júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem büdös én pisilés után is megtörlöm,nehogy bármiféle szaga legyen,nem hogy túrós fujj sosem volt.
júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

#1 ugyanezt akartam írni :D jó a körülmetélt farok sok szempontból ;)


De persze minden normális férfi mossa a péniszét, nem kellene halszagúnak lennie. És szerintem a nők nem igazán szeretik a túrós farkat, aki igen, az olyan is...

júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az emlitett sracok 17 es 25 ev kozottiek
júl. 3. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én még ilyet nem tapasztaltam szerencsére. Pedig sokszor volt hogy szexeltünk egymás után sokszor, sokáig. És nem minden menet között zuhanyoztunk, mégse éreztem. Sőt ha este dugtunk és elaludtunk, reggel bekaptam akkor se éreztem. 😅
júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez általános lenne. Inkább valahogy nagyon rosszul válogatsz. Mert ezek kb személyiségzavaros, vagy egyébb elmebetegség határán lévő emberek lehetnek, akik elhiszik és normálisnak tartják ezt a gusztustalan állapotot.

Nem arról van szó, hogy valakivel soha nem fordulhatna elő hogy véletlenűl "szalonképtelen" állapotba kerül, emberek vagyunk, de ha ezt természetesnek tartja és nem tesz ellene az nem normális.

júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet az oka hogy többször felizgul a nap folyamán és kicsit előváladékozik olyankor

Vagy ahogy írták nincs mimdig lehetőség megmosni

Pl suli wc-be verte ki gyorsba mer rájött a kangörcs

júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nem is dugok aktualitást nyert zuhany előtt. Szopatás előtt, ha voltam zuhany óta vizelni, külön kimegyek megmosni.


Talán az is a baj, hogy előbb szétteszed a lábad, mielőtt megirmernéd a másik jellemét, szokásait, mentalitását. Szopkodd csak a túrós farkakat.


F/32

júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!