Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feminin/nőies férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminin/nőies férfiak milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy némely tulajdonságokban megkülönböztetik a nőiesebb/feminin férfiakat a tipikus férfias férfi típustól. Viszont érdekelne, hogy a szexnél van e valami ami megkülönbözteti a két típust, ha már a mindennapi életben, viselkedésben számos példát láttam, hogy mi a különbség a két típus között.

Tehát, milyen az ágyban egy nőies/feminin férfi?



júl. 3. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt dolgom ilyenekkel. Az exem is nőies volt, utána 2 egyejszakas. Általában tekeregnek összevissza, mint egy kis b.zi, nem tudják, melyik bemeneted hol van, de közben hisztiznek és rád próbálják kivetíteni a szerencsétlenségüket. Annyi előnyük van, hogy nem nyúlnak hozzád durván.
júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:
80%
Nekem a párom picit femininebben viselkedik néha (agyam eldobom, olyan csábító pózokat, arckifejezéseket dob nekem), az ágyban viszont szeret durvulni, jobban is mint én. Imádom. ^^
júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi párom nagyon feminin, főleg az öltözködésben. Ez eleinte néha kicsit zavart, amikor majdnem ugyanolyan csajos mint én, de már megszoktam. :)


Az ágyban viszont eddig toronymagasan ő a legjobb pasi akivel voltam. Nagyon érzéki, de közben férfias is egyben. Nagyon tudja hogy kell hozzám érni, hogy egy pillanat alatt elolvadjak. De közben nem lagymatag, nagyon tudja a dolgát, és eddig vele a legnagyobb élmény és a legszínesebb a szex. :)

júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!