Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalkorban még szűzként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkorban még szűzként szembesültettek egy kefélő pár véletlen látványával ?

Figyelt kérdés
Véletlen ajtónyitás vagy nyaralás stb.Az én sztorim 14 éves fiúként a albérletünkben lakó fiatal pár meztelen látványa .Jóban voltak a szüleimmel és anyám le küldött (külön álló kisház) valami fűszerért ami neki kifogyott .Nem első volt hogy mentem és rutinosan nyitottam be…!Ök még ifjú pár gyerek nélkül, lehet pont ezen változtatni akarva hatalmas kefeles pont az ajtóval szemben.Elfelejtették gondolom az ajtót bezárni .A csajszi pont lovagolt és premier plánban láttam meztelen testét.

júl. 2. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
15 voltam amikor egy családi nyaraláson meglestem a nőveremet, akit épp ketten kenyezettek. Hát elég furcsa dolgokat csináltam utána.
júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ez a eset után csekély idő elteltével négyszer használtam fel a megmaradt “filmkockákat .Akkor még nem volt net vagy bármi .
júl. 2. 22:54
 3/4 Sz.Árpád ***** válasza:
100%
Én kollégiumban véletlenül a szobatàrsamra nyitottam rá. Utàna zaklatott voltam amiért pont azt a csnajt dugta, akit én szemeltem ki magamnak. De elnézést kértem és kimentem.
tegnapelőtt 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno közös szobám volt bátyámmal és akkor mentem be amikor dugta a szomszéd csajt

Hát este anno kivertem a szomszéd csajra

tegnapelőtt 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!