Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen trükköket vessünk be,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükköket vessünk be, hogy 4 év után jobban beinduljunk egymásra, mint régen?

Figyelt kérdés
4 éves párkapcsolat, minket is utólért az, ami a legtöbb kapcsolatban szerintem eljön, hogy ellaposodik a szex. Az első év szuper volt, a másodikban már érződött, hogy kezd megszokottá válni, de az utolsó 2 évben már ilyen havi 2-3 az átlag. Felismertük ezt mindketten, próbált ő is szexi rucikat felvenni, próbáltunk wellness hétvégéket csak kettesben, meg mindenféle dologgal húzni egymás agyát, de nem az igazi. Látom, hogy a libidója nem a régi, és emiatt én se kívánom annyira, nincs olyan erős erekcióm tőle. És ő sem indul úgy be, ha végre szexelünk is, benedvesedik meg minden, de nem olyan, mint régen. Pedig mint nő, most is nagyon bejön, és szeretem. Csak valahogy már nem olyan, mint az elején. Ilyeneket, hogy szakítsunk, meg hasonlók, ne is írjatok, nem akarunk szakítani, hármasozni sem. 30f, 34n

júl. 2. 21:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, viszonylag hamar eljött ez az időszak, de ami fura, hogy több haverom is ugyanerre panaszkodott, hogy pár év után már alig van valami.

Ami engem is meglep, hogy az elején még mennyire kanos voltam, most meg napok eltelnek simán, hogy fel sem áll egyáltalán, max reggel egy picit, de akkor sem mindig. Általában ha van szex, akkor pár napig elvagyok utána, aztán 3-4 nap után ha próbálok kezdeményezni, ő még nem igazán akarja, jön a szokásos nincs kedvem/ fáj a fejem/ fáradt vagyok duma.Ha olyan kedve van, akkor kielégít szájjal és kézzel, ha nem, akkor kiszoktam verni magamnak, de egyre ritkábban fordul ez elő. Én azt hiszem, az is zavar, hogy ő nem kívánja, akkor kezdődött az egész, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy néha nem nézek meg más csajokat, de nem kívánok mást egyáltalán.

Segédeszközökre gondoltam még, hogy feldobjuk, ő többször is mondta, hogy nem akar, mert csak tőlem akar kielégülni, de arra gondoltam, hogy meglepetésnek veszem, a vibrátornak biztos örülne, mert csiklóval mindig nehezen tud elmenni nagyon, hüvelyi orgazmusa szokott lenni mindig.

júl. 3. 07:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, elírtam az életkorom. 6 és 8 hozzászólása után vettem észre, hogy 47N helyett 37N-t írtam. Nem a koromat akartam letagadni, csak mellényúltam a billentyűn. 7 év a korkülönbség köztünk.


11-es hozzászólásra: Ha ilyen fiatalon fel sem áll, az lehet probléma is. Kérj beutalót vérvételre, és méresd meg a tesztoszteron szintedet. Ha kicsi, akkor további vizsgálatok, hogy mitől. Életmód, kaják, az ivóvízben lévő női hormonok, de komolyabb betegség is állhat a háttérben.


Kérdező, segédeszközként ajánlom vegyél neki egy masszírozógépet. Olyant, amivel a testet, izmokat szokták masszírozni. Ha találsz, valami kissebb fejűt vegyél, amivel jobban hozzá lehet férni a csiklójához. Lehetőleg ne elemeset, hanem konnektorba dughatót, mert az sokkal erősebb, és nem merül le a legrosszabb pillanatban. Meg fogsz lepődni, mennyire hat, pláne ha közben be is dugsz valami alkalmas eszközt a hüvelyébe. Nem kell pont vibrátor, szinte bármilyen hosszúkás tárgy megfelel, a fantáziátokon múlik, mit használtok. Én csiklóra kicsit érzékenyebb vagyok, de hüvelyi izgatásra is elmegyek, csak lassabban. Ha meg kéne saccolnom, 70% csikló, 30% hüvely, de a kettő együtt a legjobb.

Egy ilyen masszírozógép észveszejtő, önkéntelenül menekülök előle ha a csiklómhoz ér, aztán amikor a fejem elakad az ágy végébe, nem tudok tovább csúszni, sikoltozva élvezem, amíg abba nem hagyja. Azért szokta abbahagyni, nehogy szívbajt kapjak, vagy végkimerülésben belehaljak, mert nekem ilyenkor már semmi akaratom, csak élvezem megállás nélkül. (Egy törölközőt ia szokott alám tenni, mert gyakran bepisilek közben). Ő attól el szokott menni egyszer-kétszer, ahogy én élvezem, hozzá sem kell nyúlnom. De nem is igen engedi, mert volt úgy, hogy a farkába kapaszkodta, és öntudatlanul úgy megszorítottam, hogy napokig fájt neki.

Kedvenc játéka, hogy mindenfelé csókolgat, megtapogat, megmasszíroz, ez az előjáték. Aztán a csiklómhoz nyomja a gépet és eltűnik a világ. Arra térek magamhoz, hogy nagyon fáradt vagyok, a puncimban egy nagyon kellemes bizsergéssel, és hamarosan elnyom az álom.

júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12 vagyok. Most meg a "kapaszkodta" szó végéről lemaradt az "m".

Bocsi, hogy kapkodva, figyelmetlenül írok!

júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"1-es hozzászólásra: Ha ilyen fiatalon fel sem áll, az lehet probléma is. Kérj beutalót vérvételre, és méresd meg a tesztoszteron szintedet. Ha kicsi, akkor további vizsgálatok, hogy mitől. Életmód, kaják, az ivóvízben lévő női hormonok, de komolyabb betegség is állhat a háttérben."

Nem aggaszt különösebben, mert mikor kell, akkor mindig feláll segítséggel, vagy anélkül is. Nem is hiányzik, hogy napi 5-10szer felálljon, mint régen, ha úgysincs alkalom levezetni.

"Kérdező, segédeszközként ajánlom vegyél neki egy masszírozógépet. Olyant, amivel a testet, izmokat szokták masszírozni. "

Ez így érdekesnek tűnik, ahogy leírtad.

júl. 3. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!