Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ha lesz barátom akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha lesz barátom akkor újra fogom úgy kívánni a szexet mint régen, mikor volt?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 17 éves koromba veszettem el a szüzességet. a volt barátommal 2 hetente volt 1 nap szex napi max 3 de volt néha kevesebb, csak így tudtuk megoldani sajnos (szüleim miatt, mivel még náluk élek,(ha minden igaz akkor jövőre suli után költözök))

Én egyébként úgy érzem vágynék a szexre, de nekem első a szerelem aztán a szex idővel ha minden jó megy



máj. 27. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

A szex alapból nagyon jó, de, ha szerelemből csinálod, az felülmúlhatatlan (persze, ha a partnered is ugyan úgy áll hozzá). Én azt mondom, teljesen jó, hogy szerelemből akarod csinálni. Kívánom, hogy így legyen! :) Szép estét kívánok!

31F

máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez a folyamat lenne a normális.


Szerintem az a kérdés, hogy mielőtt oda jutnál egyáltalán az új palival, lenne előtte szerelem is, vagy nem? A szexre gondolom most is vágysz, csak nem akárkivel és nem egyből tennéd meg.


24F

máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még jobban:-)
máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Régen sem nagyon kívántad.

Nem hiszem, hogy ez változik majd.

máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor nagyon kívántam, nagyon szerettem, vágyytam a következőre
máj. 27. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor biztosan az új palival is ez lesz, ha megszeretted és vonzónak találod, kiváncsi leszel, hogy neki, hogy néz ki a pénisze, mekkora, s akarod majd csinálni vele…
máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem, 10/8 lány így van ezzel. Minden barátnőm hasonlóan viselkedett. Előbb szerelmesek lettünk, aztán szex.
máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Úszni sem felejt el az ember...
máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!